Ach, ti muži! Nic lidské jim není cizí, natožpak nevěra. A kde jinde by se tyto filmové povídky o nevěře mohli odehrávat, než mezi Francouzi! S francouzským šarmem a lehkostí nás dva notoričtí sukničkáři Fred (Jean Dujardin) a Greg (Gilles Lellouche) provedou nočním městem a zábavou, kterou milují, a  bez výčitek, nejvíc. Toto mužské duo se ukáže i v dalších postavách, někdy až neomluvitelně sexistických, v jiných zase se pokusí odhalití temnější stránky lidských tělesných tužeb. (TV JOJ)

rockwoman

Začátek = reálný náhled do mužských poklopců, pardon mozkoven = aneb jak pravil doktor Plzák = zatloukat, zatloukat , zatloukat. Pokračování = po krásným opojení, bolestný vystřízlivění... přiznání je polehčující okolnost = jak kdy a jedna (ne)veselá momentka z natáčení = "tati, můžu na houpačku, až se paní dohoupe? " Konec = tak ten jsem opravdu (ne)čekala. Nevěrníci byli úžasní, takže jim přihazuju pár hvězdiček. :-) ()

mira007

Pásmo francouzských eroticky laděných " Bakalářů" na téma nevěrníků ( přičemž nejvtipnější jsou ty dva mezipříběhy na jednu minutu ). Ikdyž ten film není nic famózního, tak se mi zaryl do paměti, protože 1) celkem otevřené dialogy a scény 2) herectví mého oblíbence Dujardina na x způsobů 3) nahá kráska Clara Ponsot 4) finální homoprcanice ( to mám doteď před očima, nevím zda se dusit zvratky nebo smíchem ) ()

Dzeyna

Haha! Výborný snímek plný pravdy a pro chlapi i odhalení. Konečně nějaký film, který uvedl věci na pravou míru, nebo alespoň nevěru dostal do správného obrazu. Myslím, že francouzi jsou vybráni dobře, jelikož jsou charismatičtí a mají to v sobě. Podle mě povedené; opačný názor mají pravděpodobně muži. ()

M.i.k.e

povídkový film,který se nám snaží přiblížit problém "záletnictví" z několika pohledů,přičemž se mu to daří se střídavými úspěchy.Za mě nejlepší třetí povídka (manželka který si vynutí přiznání).Zbytek je těsně kolem průměru,humoru tu moc není a nejspíš to ani nebyl účel.Finální pointa celkem očekávatelná...60% ()

dogma97

Uvažuju, komu je tento satirický škleb určený - že by chlapům se stejnou diagnózou, o které téma pojednává? Pochybuju, že něco takového přemírou testosteronu postižené štvance pobaví. No a mě už vůbec ne. Jediný okamžik, kdy jsem ožil, byla epizoda ze skupinové terapie, plus opakovaně zmiňované vložené skeče. ()

• Ve filmu si společně zahráli tehdejší partneři v soukromí - Jean Dujardin a Alexandra Lamy a Gilles Lelouche a Mélanie Doutey. (claudel)

Jean Dujardin se začne neodvratně zmenšovat

Jean Dujardin se začne neodvratně zmenšovat

05.11.2023

Připravte si lupu. Držitel Ceny Akademie Jean Dujardin (The Artist, Novembre) by si měl zahrát hlavní roli v připravovaném francouzském sci-fi snímku The Incredible Shrinking Man od produkční… (viac)