Nenechte si ujít napínavé souboje originálních nápadů napříč žánry!  Česká televize ředstaví jedinečný a původní český televizní projekt, v rámci kterého budete mít poprvé v historii možnost zvolit si televizní seriál podle svého gusta! Dívejte se a dozvíte se důležité informace o principu souboje, soutěžních seriálech a možnosti hlasovat! Který seriál je nejlepší?
Výber: Babička na inzerát, Sedmerák, Ambasáda, Úřad, Cirkus Bukowsky a Mazáci. (oficiálny text distribútora)

Chajimwitz

Jak jsem pochopil z reklamní kampaně,tak může veřejnoprávní divák za svůj poplatek spolurozhodovat,jakou sračku bude ČT vysílat v hlavním vysílacím čase.Ano,píšu sračku,protože v dnešní době s hereckým materiálem,který je k dispozici není možno natočit nic jiného.Já se na takovém rozhodování podílet nehodlám a tento pořad nesleduju,tak tomu ani nedávám hodnocení. ()

Mariin

Viděl jsem jen jednou, ale nemělo to podle mne žádný šmrnc. Nemá ho ani scénář, ani Tereza Kostková, ani ostatní učinkující. Ringo Čech působí komicky spíše nechtěně, Halina Pawlowská mi byla vždy nepříjemná jako postmoderní čarodějnice. Novodobá adaptace původních písní velmi slabá. Ale to jsou jen takové subjektivní dojmy... ()

George.Camel

Ách joooo, co to zase ta česká televize zplodila? Proč mají za manažery a dramaturgy televize rozhodovat diváci? To jsou tak nekompetentní, že nedovede samo vedení vybrat ten nejkvalitnější scénář? To se musí vyhazovat zbytečné peníze za natočení zkušebních dílů? A proč pořad zase moderuje Tereza Kostková, to je opravdu takový nedostatek jiných schopnějších moderátorů? Další problém vidím v tom, že tímto pořadem televize zalátuje několik sobotních večerů, které by měly sloužit zábavě a humoru. Takhle budem čumákovat na barevnou scénu a poslouchat trapné kecy všech zůčastněných "umělců". Děkuji, ale nechci. ()

Sidder

Achjo, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Je pravda že většina coververzí byla hodně špatná (vlastně možná všechny). Ale Tereza ví a dělá to dobře. Ringo vždycky byl, je a bude exot, tak na něj tak nahlížejme. Halina už je hodně ohraná, tu bych vyhodil z fleku no a Šmoldasův lehce retardovaně prezentovaný (myslím tím zpomaleně, to k němu prostě patří) humor jsem měl vždycky rád. Když si pak nakonec uvědomím, že tahle ,,estráda" je jen balením pro jeden z nejlepších projektů ČT poslední doby a k tomu všemu vidím další neadekvátně podhodnocenou věc, chce se mí dát pět, ale dám tomu čas, ten třeba ukáže... ()

Thorgerda

Zpočátku jsem koncepci tohoto pořadu považovala za docela dobrý nápad! Já bloud(ka)!!!! Babička na inzerát.... Souboj seriálů nám v přímém přenosu ukázal, jak dokáže obecný vkus pohřbít dobré koncepty a opět vygenerovat další z řady sraček plných špatného herectví, špatných nefunkčních story a úlisně "laskavého" kvazihumoru. České televizi zdá se není pomoci. ()