Tri najlepšie kamarátky - karieristka a single tridsiatnička Regan (Kirsten Dunstová), fajčiarka Gena (Lizzy Caplanová) a party-girl Katie (Isla Fischerová)  - sú totálne pobúrené, keď zistia, že ich kamarátka Becky (Rebel Wilsonová), ktorá je síce milá ale trpí nadváhou a vždy bola terčom posmechu, sa bude vydávať ako prvá z partie. Gena a Katie sú ešte stále nezadané a Regan sa snaží prinútiť svojho priateľa, s ktorým chodí už štyri roky, aby ju konečne požiadal o ruku. Becky svoje kamarátky požiada, aby jej šli na svadbe za družičky. Rozmarné a nezodpovedné dievčatá, samozrejme, súhlasia, no svojej úlohy sa zhostia po svojom a rozlúčka zo slobodou sa im akosi vymkne spod kontroly vďaka kokaínu. Gena sa chce vrátiť k svojmu bývalému priateľovi, ktorý však už flirtuje s niekým iným, Katie sa zasa pokúša dať dokopy s bývalým spolužiakom – dílerom marihuany. A to rozhodne nie je všetko. Beckin najkrajší deň života sa ešte len blíži a zdá sa, že bude totálnou katastrofou. (TV JOJ)

hellstruck

Průměrná odpočinková záležitost, kterou vyzdvihuje minimálně o úroveň výš dějová linie Jenny (úžasná Lizzy Caplan) a jejího ex. Bez těch dvou by to bylo možná tak na jednu hvězdičku, protože Kirsten Dunst je neuvěřitelně nevýrazná a protivná a z Isly Fisher, která je jinak sympatická, udělali naprostou blbku. Jinak to není až tak předvídatelné a trapné, jako jiné americké komedie a celkem mile mě to překvapilo. Škoda, že nedotáhli do konce příběh Reagan (Dunst), pak celá její postava tudíž působí úplně zbytečně. Jinak celkem pěkný příběh, škoda, že ho pořádně nevypracovali. Škrtnout Dunst a Fisher, udělal z toho romantiku v hlavní roli s L.Caplan a byla by to paráda. Ale to už je moc kdyby :) ()

korok

Po přečtení obsahu filmu před shlédnutím jsem mylně nabyl dojmu, že by se mohlo jednat o ženskou verzi The Hangover. Ale bohužel toto dílo je úplně někde jinde. Anebo to nechápu protože nejsem ženská. Komedie to není i když pár vtipných momentů se tam najde, ale stará se o ně mužská část osazenstva - zvláště u závěrečného proslovu před svatebčany jsem se i zasmál. Slabší průměr až podprůměr. ()

Flego

Ašpirant na najhlúpejší film roku je v podstate ženskou verziou Vo štvorici po opici len mu chýba príbeh a humor. Jednoducho tu nefunguje nič. Zmätočné pobehovanie troch kamošiek počas predsvadobnej noci je diváckym utrpením a dôkazom, že dnes dokáže natočiť film každý idiot. Tento skvost patrí do odpadkového koša, jednu hviezdičku dávam za pekné baby. ()

Rockerman

Tento film jsem chtěl vidět vlastně jen k vůli Lizzy Caplan, kterou jsem nedávno tolik obdivoval v seriálu "Masters of sex", ale nebyla to šťastná volba. Čtyři "potvory", jak si kamarádky na střední škole říkaly, se sejdou na svatbě jedné z nich a vše se točí kolem poničených a zašpiněných svatebních šatů. Samozřejmě je tu také spousta keců a vzpomínek na školní léta a to je tak všechno, o čem to je. Na druhou stranu to má spád, pořád se něco děje a tak lze tu necelou hodinku a půl přežít bez větších obtíží. Docela mě zklamala přehrávající Isla Fisher, která mě naopak tak potěšila ve výborných "Podfukářích". Nic, musím zapátrat po lepším filmu s Lizzy, abych si zpravil chuť. ()

kaylin

Nevím, jestli si z nás filmaři neudělali trochu srandu. "Holky na tahu" mají být údajně generační výpovědí o tom, jak se ženy jsou schopné ztratit ve svých malichernostech a nedovedou pořádně žít, nemají žádný smysl. Jenže tohle platilo v případě snímku "Ženy sobě", rozhodně to neplatí pro "Holky na tahu". To je totiž jen nablblá komedie, která se trapností za trapností, snaží ukázat, že i holky to umí pořádně rozjet a že to někdy dopadá vážně hrozně, až katastrofálně. Herečky celkem zajímavé, herci ucházející, ale konečný výsledek je stejně jen pitomost bez děje, která se točí kolem roztržených, poblitých a postříkaných šatů. Nejhorší na tom je, že se scénáristka/režisérka snažila postavám dát trochu hloubku, ale nějak to celé nefungovalo. Když je film trapný, nic to nezachrání. Blbé vtipy, blbé promluvy a ještě děsivější filosofování o ničem. A pointa? No, skoro se mi z toho chtělo brečet. A žili spolu šťastně až do smrti. Tenhle film je tak neskutečně povrchní, i když si chce hrát na trochu víc, že jsem měl skutečně co dělat, abych se dodíval. A to mají "Holky na tahu" necelých 80 minut čistého času bez titulků. Opravdu má smysl natáčet takové filmy? Film, které se snaží parazitovat na úspěšných kouscích poslední doby? Ne, tohle je špatně. I když se postavy chtějí tvářit jako skutečné, jsou to pořád jen karikatury. Ne, prostě ne. Tenhle film byl chyba. Velká. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/divosi-10-years-divoka-stvoreni-lets.html ()

• Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Kolik ženských odpovědí na Pařbu ve Vegas už jsme dostali? Minimálně Holky na tahu, Ženy sobě a Matky na tahu, Hollywood ale pořád není u konce. Nejnovější dámská jízda se bude jmenovat Rock That… (viac)