Partia kamarátov narazí pri výlete na zranenú ženu ležiacu na ceste. Rozhodnú sa jej pomôcť, ale týmto činom sa dostanú do rúk šialenej rodiny, ktorá ich chce použiť na svoje zvrátené účely. Ocitnú sa v zapadnutom sídle ďaleko od civilizácie a bez možnosti úniku. (Marceloo)

MUNRO odpad!

Vlastně ani nevím,jaký ten film je.Po 15 minutách jsem to stopnul,protože jsem neměl chuť poslouchat dementní hudbu,kterou je film ozvučen.Ať se mluví,chodí,sedí,nebo nedělá nic,je v pozadí spuštěna debilní zvuková kulisa.Je to jednoznačně imbecilní nápad,protože místo křupání štěrku pod podrážkou boty,vrzání zrezivělých pantů,nebo pofukování větru-což jsou věci,kvůli kterým si do sluchátek pouštím volume na max,kvůli navození opravdové atmosféry-tady člověku duní do palice neskutečně protivná hudba,která je navíc neskutečně kriplovská.Film samotný nemusí bejt špatnej,ale já bych to nevydržel poslouchat ani o minutu dýl. ()

Morholt

Taková klasika s výletníky, které unesou místní vidláci a dobu pobytu jim zpestřují různou neplechou. Takže člověk by tak nějak čekal, že to bude založené na gore. Ale nebylo. Tedy ne že by se tu nějaké chuťovky nenašly, ale bylo jich zoufale málo a z mého pohledu nepatřily k těm nejpovedenějším. Notabene mě víc než kde jinde štvalo, jak byla partička idiotů neschopná. Když už měli bambitku, tak jí používali zejména k mávání a dávali tak domorodcům další prostor k dalším nezbednostem. Trošku to vyvažovali herci, kteří byli docela fajn a zejména ženská záporačka mě bavila, ale to byla jen slabá náplast. 30% ()

pornogrind

Ale jo. Proč ne. Sendero sice neoplývá chytrým scénářem ani inteligentním chováním postav, ale má sympatickou stopáž a celkem svižný tempo. Od 15 minuty se jde na věc. Film je celkem krvavej, ale gore je spíš v ústraní. Je tu sice pár gore scén, ale na nich je vidět omezenej rozpočet filmu. Komu nevadí klasická šablona pošahaný rodinky tak ať tenhle Chilskej pozdrav zkusí. Pokud jde o hororový snímky z Chile tak u mě jednoznačně vede " Hidden in the Woods " a Top(em) je u mě Visceral: Between the Ropes of Madness. ()

jokino odpad!

Sprvu je ich v skupine 5. Zaútočí na nich skupina 2 chlapov, ktorí ich bez akejkoľvek príčiny jedného po druhom proste zbijú do bezvedomia, bez toho, aby sa obete vôbec nejako bránili. Prakticky každý z nich skočí útočníkom priamo do rany. Unesú ich, rozdelia do miestností vo väčšom dome. Xy krát sa skupinke, ktorej postupne ubúdajú členovia, podarí omráčiť útočníkov (nikdy ich však nedorazia) a utiecť, vzápätí sú opätovne chytení a násilne uveznení. Neviem, načo vôbec vznikol tento snímok..? Ako je mi jasné, že tu a v pod.filmoch, hladať nejakú logiku proste nemá absolútne žiaden zmysel, ale toto?! Toto už bolo fakt cez čiaru.. O konci radšej ani nehovoriac.. ()

oveckaoa

5-6 lidí jede kamsi na chalupu. Po cestě jim chcípne auto, ale jakýsi chlápek jim pomože tak jedou dále a potkají na cestě skrvavenou dívku,které chtějí pomoct. Pak se tam objeví jakási rodina s 2 homoušema a jednou ženskou,která je unese a chce je pro jejich kolonii, aby dělaly děcka (co zamýšlely s těmi chlapi se nedozvíme asi to měli být milenci pro ty 2 homouše). Logika postav a jejich chování je na bodě nula ( v jedné scéně jim vyhrožují, že je zabijou,když někoho nezastřelí a několik minut předtím jim tam říkali, že je potřebují živé to je nenapadlo, že je asi nezabijí,když je potřebovali živé) a konec je ve stylu, že někdo zdrhá potká někoho chce pomoct a ten dotyčný je magor tak jde po ní. Úplný konec to zabil a to doslova. 40 procent za to, že tam všichni chcípli a za ty úvodní novinové články. ()