Ryan a Jennifer se poprvé setkali, když jim bylo dvanáct let a byla to nenávist na první pohled. Ale o osm let později se tito dva diametrálně odlišní lidé stanou nejlepšími přáteli, což znamená, že jeden druhému mohou říci cokoliv. A tak je vše možné... (oficiálny text distribútora)

P@\/EL

Komedie, která zajisté ničím výrazným neoslní. Děj je takřka od začátku až do konce předvídatelný, salvy smíchu se zde opravdu nekonají a rozuzlení neoriginální. Sem tam se jen mladému Biggsovi povede nějaký ten vtípek, který pobaví. Přes všechno se na film dalo dívat, a že bych se vyloženě nadmíru nudil, se řict zrovna nedá. ()

J0hny5

Jako komedie dost slabé, člověk se moc nenasměje. Ale jako romantika to neni špatný a mě se to líbilo hlavně když jsem to viděl podruhý. Prvně viděno na privátu u známé a tam se každý nudil, protože od toho čekal moře humoru. Později viděno single v tv a ten příběh zamilovaných jsem si užil v klidu víc. 60% ()

Turiec

Priemerná romantická komédia, ktorá síce vyzerá so všetkými "náhodnými" stretnutiami po rokoch nereálne, ale ono to tak naozaj funguje. Jedna hviezdička je za Claire Forlani. Nemôžem si pomôcť, je mi sympatická. Ak ju však začnú dávať do každého druhého romantického filmu, určite sa mi "preje" rovnako ako napríklad Renée Zellweger. ()

Teebo

Tak tento film je jedním z několika důvodů, proč jsem na základní škole miloval jednak HBO a také svoje rodiče (no dobře, v opačném pořadí). Svoje rodiče proto, že pořídili kabelovku, a HBO kvůli tomu, že moje oblíbené filmy stále opakovali dokola. Už ani nevím, jakým obloukem jsem se teď dostal k ronění nostalgických slz. Ale bylo to fajné vzpomínání a i nyní má ten film alespoň pár světlých okamžiků. Asi si to zase za pár let zopakuji... ()

Arsenal83

Vôbec to nie je nuda, ako niektorí tvrdia. Čakajte viac romantiky a vzťahovej roviny, ako komédie. Tvár Claire Forlani je k romantike ako stvorená. Hoci je dej predvídateľný, dobre sa na neho pozerá a divák je nakoniec rád, že to dopadlo podľa očakávania. Nikto snáď nečakal oscarovú drámu, tak na čo toľko kritiky? ()