Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je Kurýr z podsvětí (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ohrožení jeho vlastní rodina a on nesmí za žádnou cenu nic pokazit. Na stopě mu jsou nájemní zabijáci i podvodníci, federální agenti hrající na obě strany i zrádci z vlastních řad, přesto se kurýr vydává na těžko splnitelnou misi, během které navíc odhalí tajemství své temné minulosti. Pokud se mu podaří splnit cíl, nejlepší specialista na hledání lidí pochopí, proč je tak obtížné najít toho, kdo je nejlepší mezi specialisty na jejich mizení. (oficiálny text distribútora)

Asia_Power

Kurýr z podsvětí je spíš ten uhrovitej pablb, co mi místo pizzy s darama moře doručil pizzu se čtyřma druhama sýra a ještě se divil, že sem mu doporučila ať si jí strčí do pr...déle už však nemá cenu plakat a tak tedy něco málo k filmu - Džefry Morgn doručí cokoli kamkoli takže dostane zakázku ze které nebude 2x jásat ale v zájmu ochrany svých blízkých jí vezme a jde hledat pana co se jmenuje EVIL SIVLE a já si tak říkám kolika lidem s IQ pokojové teploty to nedošlo o co tady pokráčí. Občas je někdo střelenej a film se dere hlemýždí rychlostí do pr...do prostředí všem hráčům pokeru a rulety nebo automatů známého (víte kam ne? ) kde nás čeká děsné finále...kolem a okolo se ale pár plusů najde jako třeba vražednej páreček nebo Mickey Roura co se zase jednou vymodil...nenasere ale ani nenadchne čistej průjem na jedno použití. ()

ConanVJ

Takovej průměrnej triller o kurýrovi, který převáží různé zásilky a neptá se na žádné otázky. Když dostane na doručení kufřík, který musí doručit příjemci jménem Sivle Evil do 60 hodin, začne závod s časem o svůj život a taky všech známích. Zezačátku se zdá, že je to kopie filmu Kurýr s J. Stathamem a možná to i kopie je, ale tento filmek je spíš pomalejší. Celkově se mi filmek líbil, i když je ve filmu M. Rourke celkomě maximálně 5 minut. Za mě 60% :) ()

DonBraso

Proč tam někdo cpal do týhle role Morgana je mi záhadou,ten až hraje úplně jiný postavy,než tyhle rádoby časovky s ultra dementním koncem,kdy se to na nás vyplázne.Kdyby to aspoň mělo tempo,jenomže i šnek a žížala někde v hlíně byly napřed.Rourek tam prohodil pár slov,kdo zná jeho hlas,věděl to rovnou i bez toho,aby to četl,pak Elvis a jeho obří cameo byly v rouře.Hovadin jak v parlamentu,kdy si najednou kurýr zajde na policejní stanici,dostane se s pout,dveře a zajde si kouknout do archivu policejních složek kouknout na bravíčko,přitom má vlastní počítač napíchnutej právě na ně,no prostě bonbonky co film snese.Čert to vem,že ta ženská je tam úplně na nic,jenom do počtu,že postavě J.D.Morgane nevěříte ani za halíř,ale je to hrozně lajdácký,nesmyslný a místo aby film jel a stal se napínákem,tak je to dechovka bez Zímy.30% ()

veverysiak

Nepovedal by som, že Jeffrey je odkázaný upísať sa takýmto podivnostiam, snaží sa to byť tajuplné i akčné, ale konečný výsledok je skôr zamotaný a ťažkopádny, bolo by príliš zjednodušené zhodiť to len na ukážkovo mdlé tempo, tu neklapalo takmer nič, azda jedinou pasážou, ktorá stála za niečo, bola mikrotortúra vo vani, takže 20%. ()

castor

Třikrát -z-. Zbytečné, zívající, zoufalé. Jeffrey Dean Morgan určitě někdy opanoval nějakou tu anketu o nej hřebce, protože charisma má tenhle chlapík na rozdávání, ale jeho hvězda bude vždy vykazovat nižší svítivost, protože jeho blbě vybírané role nestačí ani k prachobyčejnému odreagování. Úplný průšvih to ale zase není. ()

• Černé hodinky na kurýrově (Jeffrey Dean Morgan) zápěstí jsou značky Suunto X-Lander Military. [Zdroj: suunto.com] (Conspi)
  • Keď je Kuriér (Jeffrey Dean Morgan) po druhýkrát v dome agenta FBI, priloží mu na hlavu pištoľ, pričom natiahne kohútik. V nasledujúcom zábere je však kohútik v pôvodnej pozícií. (Johnny.ARN)
  • Představitel hlavní role Jeffrey Dean Morgan trpí výraznou alergií vůči kovovým předmětům. (Conspi)