Je závěrečný večer v posledním drive-in kině v USA a promítač Cecil B. Kaufman (Richard Riehle) plánuje maratón toho nejlepšího pro oddané cinefily. V plánu jsou čtyři filmy, tak vzácné, že nikdy nebyly uveřejněny na americké půdě až do této noci. S názvy jako Wadzilla, I was a Teenage Werebear, The Diary of Anne Frankenstein a Zom-B-Movie oslavuje Chillerama nejen zlatý věk drive-in béčkových hororů, ale také zahrnuje více než čtyřicet let filmového nevkusu. (Goldbeater)

Bobik9

Vskutky chytrý humor. Film, který si bere na paškál snad všechny hororová cliché. Nutno říci, že to dělá pěkně od podlahy. Je vidět, že se sešla skupinka lidí, kteří se chtěli pouze vyblbnout. Nic hlubokého se v tomto snímku hledat nedá, protože se nejedná o žádný pokus někoho oslovit či vytřískat z někoho kupu peněz. Je to vyloženě jen o zábavě. První příběh o obří spermii nebyl úplně příslibem kvalitní zábavy, ale nakonec se z něj nevyklubalo to nejhorší (2*). To nejhorší přišlo s druhým příběhem. O teplých medvědodlacích. Při této části filmu jsem měl sto chutí to vypnout, ale vydržel jsem (0*). A je dobře, že jsem vydržel, protože Hitlerstein byl naprosto dokonalý a vtipný! (5*) Závěrečným hovnofilmem mě zase hnaly myšlenky na dřívější ukončení (0*), ale když jsem viděl, že hovna spláchli a začal se odvídej děj, který byl na pozadí, nechal jsem to běžet. A znovu jsem dobře udělal, protože ze zombie apokalypsy, vytřískali tvůrci také nejvíc, co šlo (4*). Suma sumárum: Šlo se tím docela zabavit, ale nikdy to už nechci vidět! ()

jonyyy

Spermstory - 65%, Gay-medvědodlačí muzikál - 40 % , Hitlerův Frankenstein - 60%, Zombie-orgy rámec - 65%. Bez zjišťvání nějakých podrobnějších informací jsem čekal vizuální pecku a stylisticky dokonalou a uhlazenou poctu padesátým letům typu Alien Trespass, místo toho jsem dostal laciný tromácký styl. Takže létající figuríny, gumové gore, levné masky, létající výkaly. Celkově mi v hlavě zůstanou jen detaily jako originalita první historky, parádní herecký výkon Hitlera a hláška "When there´s no more room left in hell, the dead shall fuck the Earth". 55% ()

Javad

< Šialené nápady, šialený film > Skupina mladých ľudí v auto-kine sleduje hororové filmy... Wadzilla - obrovská spermia terorizuje mesto a všetko ničí, to myslím nepotrebuje bližší opis :) I Was A Teenage Werebear - medveďolaci buzíci, teplá muzikálová zhovadilosť, trápny humor, ale je to pomerne krvavé... The Diary Of Anne Frankenstein - nacistická sranda, Hitler zo zvyškov rozporciovaných tiel poskladá a za pomoci starovekej židovskej modlitby a elektriky oživí monštrum, ktoré vypadá ako Frankenstein krížený so židom... Deathication - Humusácky film o sraní a hovnách, ktorý si už diváci nemôžu naplno vychutnať, pretože premietača a kino napadnú zombíci, ktorí ich skôr ako zožrať chcú znásilniť! To som ešte teda nevidel. CHILLERAMA je výborná pocta béčkovým hororom, miestami trápny humor ktorý pripomína Tromu, je však vyvážený neskutočnou porciou všakovakých nechutností, brutality, gore, všetko je to ale točené s obrovským nadhľadom za účelom pobaviť (hlavne milovníkov nevkusnej zábavy). Avšak neskúsený divák bude asi pritom zvracať do svojho kýblika s popcornom. ()

eraserhead666

První povídka super monsterpocta padesátkovým sci-fi horrorům (****). Druhá povídka, ehm... jakmile někde začnou zpívat, ztrácím zájem, navíc docela nudné i bez zpěvů a tanců. Tady je ta pitoresknost ke škodě. (**) Třetí povídka je parádní námět, balancující až na hranici neuctivosti. Ale zpracované je to výborně. (****) Závěrečné završení propojovacího příběhu vygradované do poslední povídky, zábavně pojatá pocta starým dobrým zombie béčkám ve spojení s chtíčem a romantikou (***) 3.5* ()

S.Quentin QUALE

To je tak blbý, to je tak béčkový, to je mazec!!! :) 5 povídek, jedna slabší - přihřátí zpívající medvědodlaci (i když už tak to zní jako největší výsměch), jedna o hovně - naštěstí má jen pár minut a pak ten zbytek.....ten zbytek je něco, co má ode mě plný počet! Já to tady nebudu popisovat, podívejte se na to!! Hitler, židovskej Frankenstein, gigantická spermie, zombies.... ;) no comment! ()