Nejzábavnější seriál o hledání pokladů na kanále HISTORY® je zpět a kupci jsou připraveni na další napínavou akci. Jedná se o zvláštní druh hledání pokladů, kde – pokud máte štěstí – vám obsah opuštěného skladu může vydělat majlant. Kupci jsou různí, od dvacátníků hledajících zábavu a vzrušení po manželské páry, jimž jde o rychlý a tučný výdělek, a všichni jsou připraveni udělat z toho pořádné drama. Cokoli je možné, když kupci zvažují, zda ten který sklad stojí za koupi... a jak vysoko jsou připravení jít. (oficiálny text distribútora)

netahlo odpad!

Nejlepsi na zdejsim hodnoceni je, ze ti sami popletove, kteri davaji automaticky odpad kazdemu novemu ceskemu serialu a vubec vsemu ceskemu, tehle ultra - curakovine napali plny pocet. Dalsi dukaz, ze hodnoceni na CSFD rozhodne nelze brat jako bernou minci, protoze procento dementu mezi uzivateli internetu stale vysoce prevysuje procento uzivatelu svepravnych. Porad rikam, ze nez clovek dostane pripojeni k internetu, mel by projit testem inteligence. Jinak se nehneme z mista ... ()

Big Bear

Tak tohle mně baví. Když se odprostím od těch pár trapných keců, účastníků akcí kteří nás aukcí provází máme zde celkem napínavý seriál. Ten moment překvapení, kdy se odemkne, vydraží a poté vyklidí stará kóje či sklad aniž by někdo tušil co vlastně vydražil funguje stejně na kupce jako na diváka. Jen nechápu proč ti, kteří dají zboží respektive celou buňku do dražby si ji nejprve neprohlédnou. Jaký efekt má vydražit buňku jako celek za 900 doláčů, když uvnitř v jedené z beden je třeba sbírka mincí v hodnotě 10 000 doláčů ? Nechápu. Amerika je holt jiná země. Spořivý Čecháček by šel na to asi jinak. Možná tam toho mají tolik, že nemají čas se s tím jednotlivě prohrabovat a tak jim kvůli nájmu a místu vyjde levnější to střelit v aukci jako celek. Nevím. Jinak mám mezi účastníky aukcí svého oblíbence Barryho Weise. Bývalý hudebník je velmi originální, velmi vtipný a na každou aukci doráží v nějaké prapodivném dopravním prostředku. Jeho smrťácké rukavice jsou už dnes také velmi známou věcí! :-) Hodně napínavá SHOW! Dávám tři stříbrné cukřenky * * * ()

Piri

Fajn na oddych a zabitie času. Treba to stále brať ako šou, ktorá má scenár. Získané peniaze sú iba relatívne, nikto neskúma za koľko reálne tie veci predali alebo že ich vôbec predali, keďže by na to nebol ani čas. Na History Channel skutočne netradičná šou, ktorá patrí úplne niekam inam. Videl som všetky časti. Kovbojský nádych má svoje čaro. Brandi Passante je v celku fajn zlatá buchta, naživo vyzerá oveľa lepšie ako na všetkých fotkách, ktoré kolujú internetom. ()

Foxhound#1

Barry Weiss je to nejlepší, proč se na tento pořad dívat. A Brandi ... no do porna s ňou a hned za ní Casey. Ale teď vážně, jako reality show je to zábavné a chytlavé. Ano, je to částečně fejkové jako PawnStars ale ten fejk spočívá spíš v tom odhadování hodnoty nalezených věcí. Samotné aukce a hlavně obsah kójí fake není, takhle to tam prostě funguje, byť spousta aukcí probíhá online na netu. Nemáš prachy na zaplacení, smůla končíš a jdeme do dražby. A pokud někomu přijde divný, že se v kóji můžou najít obrazy za několik mega, no je to neuvěřitelný ale i to se stává. Po shlédnutí spinoffu z Texasu zvyšují hodnocení, i kvůli sympatiím ke zdejším dražitelům. ()

Tonula

VÁLKA SKLADŮ by se možná měl jmenovat válka majitelů bazarů. V každém díle jsme svědky souboje o obsah skladových prostor, o kterém nikdo neví, zda je výhrou v loterii nebo naprostým propadáke. Viděl jsem několik dílů a nemohu říct, že bych si našel jednoho z kupujících, který by mi byl sympatický. Prvek tajemství, kterým je seriál prodchnutý, ale dává každému dílu příchuť něčeho nepoznaného, takže i když se princip opakuje stále dokola, každý díl je v něčem nový. Kóje nabitá až po strop krabicemi může být klidně skladem papíru, stejně jako téměř prázdná kóje může pod hadrou v koutě schovávat starožitnou zbraň v hodnotě desítek tisíc dolarů.3* ()

• Jedna z kójí bola plná obrazov a modelov ľudských rúk. Bolo to tak zvláštne, že sa producenti relácie rozhodli tento sklad radšej neukazovať. (Raccoon.city)
  • Zběratel Barry je jediná postava, která si část vydražených předmětů nechává, ostatní se téměř vše snaží prodat. (dmk)
  • Jarrod bol trikrát zadržaný za distribúciu psychotropných a omamných látok. Za svoju nerozvážnosť si odsedel celkovo šestnásť mesiacov v štátnom väzení. Prvá možnosť angažovať sa v tomto odvetví dostal od svojej tety, ktorá vlastnila skladovacie zariadenia. Predtým sa ešte snažil preraziť v biznise s hypotékami, ale márne. Postupom času si so svojou partnerkou otvorili bazár. A ako sa dostal k účinkovaniu v reality show? Úplne náhodou. S producentmi show sa stretol na aukcii v Harbor City v Kalifornii. Mal to šťastie, že práve riešili, koho by do novo vznikajúceho programu obsadili. (Raccoon.city)