Conan

USA, 2010, 1365x60 min

Réžia:

Mike Sweeney

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (viac)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

Quen11

Moja obľúbená talk-show pri ktorej sa vždy dobre zabavím. Conan je proste skvelý hostiteľ a komik a z tých ľudí dostane aj to čo by nechceli. Občas je to trošku afektované, ale to už ku Conanovi akosi patrí. Andy Richter mi tam vždy prišiel trošku zbytočný, ale má svoje vtipné momenty a je to už taký neodmysliteľný Conanov sidekick. Intrá na štýl rôznych seriálov a filmov nemajú chybu. ()

Welington

Zkrátka a dobře, můj nejoblíbenější pořad, na který se vždy rád podívám. Conan a Andy jsou povedená a vykutálená dvojka a na scéně se opravdu drží dlouho a velice dobře a je třeba říci, že nápaditost, snaha o co největší zajímavosti a humor jim rozhodně nechybí. Jejich pohotovost a smysl pro co možná největší snahu překvapit diváka, se vyplácí. Je to rozhodně nejpropracovanější a nejmilejší pořad, který lze sledovat neustále. ()

Tyny

Takže, abych to shrnula. Conanův sarkastický humor je jeden z těch nejlepších, který v téhle branži můžete potkat. Smysl pro humor a dělat si srandu ze sebe mu nechybí, taktéž jako tak správně ulítlé nápady, na kterých mi občas zůstává rozum stát. Tenhle pořad má asi opravdu tu nejlepší atmosféru, která vůbec může být a to je jeden důvod, proč je tak neobyčejný. ()

RoneXxXD

Král tohoto druhu žánru. Ačkoliv poslední měsíce u NBC ztrácel na dechu (což Conana nelze ani moc vinit vzhledem k tomu, co se dělo) se zde zcela vrátil do svého živlu. Škoda jen, že odešel k dnešnímu dni do důchodu co se týče onoho formátu. Pravděpodobně poslední vtipný a zajímavý host, co se nebavil o politice. 100% ()