Julie Kellerová (Jennifer Westfeldt) a Jason Fryman (Adam Scott) sú už celú večnosť najlepší priatelia – a minimálne rovnako dlho im je absolútne jasné, že nikdy, ani omylom, sa vo svojom vzťahu neposunú na vyššiu úroveň a nezaľúbia sa do seba. Paradoxne sa im však práve preto zdá byť nápad mať spolu dieťa neodolateľný a vskutku brilantný! Keďže sa nemilujú, nemal by byť žiaden problém pre jedného z nich starať sa o dieťa, kým si ten druhý užíva krásy nočného života vo Veľkom jablku - a následne si to zopakovať v opačnom garde. Teda teoreticky bez debaty... A spočiatku sa naozaj zdá, že ich neobvyklý nápad je ideálny riešením pre moderných nezávislých rodičov a že funguje ako švajčiarske hodinky - Julie a zaľúbi do atraktívneho Kurta (Edward Burns) a Jason nájde svoju ženu snov v prekrásnej tanečnici Mary Jane (Megan Fox)... Ibaže potom sa stane čosi naozaj neočakávané – kým sa vzťahy ich najlepších priateľov pomaly, ale isto menia na nefalšované peklo, Julie a Jason sa začnú zbližovať. A to sa predsa nikdy nemalo stať! (TV Doma)

lulu37

Jennifer Westfieldt je dosť svojská osôbka, priznávam, že niekedy Vás môžu tie jej umelé úsmevy vytáčať do nepríčetna, ale ako celok sú Friends with kids zábavnou komédiou, kde Vám najprirodzenejší a najvtipnejší prídu Maya Rudolph a Chris O´Dowd - typický párik, ktorý určite nájdete aj vo Vašom okolí. Myslím, že Jennifer vykreslila všetky postavy a vystihla viaceré pohľady na vzťahy, deti a domácnosť dosť dobre. ()

MartinezZ odpad!

Dokoukáno do poloviny, pak znuděně a zhnuseně vypnuto. Asi jsem viděl nějakou špatnou verzi, warez je záludný. Tady totiž nebylo nic vtipného nebo humorného. Šest lidí, dva páry s dětmi a dva přátelé, on a ona. Oba se znají, oba někoho občas mají a oba by chtěli partnera a děti. Nakonec se domluví, děcko mají spolu a přitom se stále snaží si k sobě někoho najít. Všechno je to takové hrozně "vtipné" a "humorné" a když jsem uviděl Megan Fox, lekl jsem se. Potěší snad jen přítomnost Chrise O'Dowda, jinak nic. Jdu proti proudu, ale věrný pocitu, kterým mě polovina filmu naplnila: odpad! ()

ArsenalEagle

Nebýt závěrečných 40 sekund, snad bych i uvažoval o plném počtu. Sympaťák Scott, a i když pro mě nepříliš přitažlivá (ano, také mě nepřitahuje) Westfeldt, tvoří skvělé vtipné duo, které nám toho plno nabízí. Kamarád (tedy spíš kamarádka) taky ráda, akorát jen jednou a bez gumy. Vtipná komedie se špetkou dramatu a spoustou svěžích scén (o které se zapříčiňuje hlavně Scott) ()

stratocasta

Nebuďme na Jenny zase tak zlí. Papalášové nám na pár měsíců zatrhli Mad Meny a z něčeho se přece jenom musí žít, tak proč nezavolat pár kamarádům, ti zavolají své kamarádce, ta zavolá kamarádovi a za jedno odpoledne je to sfouknuté. Ještě když k tomu mají družička Parruková a Jon Šunkka (verbal mě zabije) zakázáno mluvit. Reklamní propagace však byla samozřejmě provedena skvěle (čím to?) a já se nechal na tuhle romantickou oddychovou komedii s hvězdným obsazením nalákat. *kaching* A co to přeci jde, no ne? ()

TommyDiamond

Zajímavé co ještě ty lidi nedokážou vymyslet. Dva kamarádi se domluví se spolu budou mít dítě. Ovšem to je vše. Bez závazků. Bez vztahu. Pouze dítě. Půjde to? Skončí nakonec spolu? Téma celkem ujde, ovšem provedení je horší. Film mě po půlce nudil a finále bylo mdlé. Další kaňkou na kráse byly hádky ostatních párů. Byli trapné a přišli mi zbytečné. Celkem bych film ohodnotil jako horší průměr. Celkově 40% ()

• Celý film bol natočený v americkom meste New York. (MikaelSVK)
  • Kristen Wiig, Chris O'Dowd, Maya Rudolph a Jon Hamm si společně zahráli již ve filmu Ženy sobě (2011). (žvanimírek)