Bývalá kráľovná krásy Samantha Hortonová (Jennifer Love Hewitt) je voľky-nevoľky nútená zamestnať sa v masážnom salóne – jej manžel Rex (Teddy Sears) už totiž po nedávnom zranení viac pracovať nemôže a hrozí im, že kvôli narastajúcim dlhom, ktoré nie sú schopní splácať, im exekútori zhabú všetok majetok, vrátane strechy nad hlavou. Samantha teda nemá na výber – niekto sa skrátka musí postarať o rodinu, s troma malými deťmi predsa nemôžu zo dňa na deň skončiť na ulici! Ibaže... Netrvá dlho a zistí, že jej „zákazníci“ od nej očakávajú oveľa viac, než len masáž... (TV Doma)

Kaka

Nečekaně solidní tv film, který kromě parametrově famózní Jennifer Love nabízí i zajímavý náhled do zákoutí a praktik "masážních" salónů a vcelku realisticky pojatý náhled na totálně švorc přežívající americkou rodinu a jednotlivá krizová životní rozhodnutí z toho plynoucí. Nemá to žádné vyšší ambice a v tom je to právě fajn. Solidní pilot k seriálu. ()

hellstruck

Obsahuje spoilery. Celkem podceněný film,což je škoda. Nejkrásnější holku z maloměsta a její rodinu stíhají finanční problémy. Ač se snaží jak se snaží,jsou švorc a tak se hlavní hrdinka Samantha rozhodne pracovat jako prostitutka. O její služby je velký zájem nejen kvůli její kráse,ale i vstřícnosti a inteligenci-jak to bývá,zezačátku jde tedy všechno hladce. Nakonec však dojde k odhalení a média to tak rozpitvají,že je z toho velké drama. Sam se začne rozpadat rodina a navíc ji nejspíš čeká vězení nejen za prodávání se,ale i za užívání drog,které začala brát kvůli dlouhodobé únavě .Samomluvou trpící Sam v podání krásky Jennifer Love Hewitt je sympatická,do její role manželky ve finanční tísni se člověk snadno vcítí a tak nějak jí ten přešlap i odpustí .Celkově na mě film zapůsobil dost silně,a mezi snímky s podobnými tématy je rozhodně nadprůměrný. Každopádně konec byl na můj vkus přespříliš hollywoodský a především uspěchaný a místy matoucí .Poté,co Sam vyjde po měsíci z vězení žije v domě sama a najednou má promoci,když musela studovat jen chvíli? A kde po celou dobu byly děti s jejím manželem? Každopádně i tak to na těch pět hvězdiček má a já jsem ráda,že jsem The Client List shlédla. ()

zdenny

Další film o lidských tragédiích zapříčiněných hospodářskou krizí začátku tohoto století. Film nám dává otázku, zda máme soudit ženu za to, že vydělává peníze profesí, kterou se člověk nemůže chlubit, proto, aby udržela svou rodinu existenčně nad vodou. Já osobně bych dočasnou roli prostitutky své ženě nikdy neodpustil. Zlomem v jejím příběhu je, že i když vydělala pro svou rodinu dost peněz, ve své profesi nadále pokračovala, protože chuť peněz je velice mocná. Nejsem žádný puritán, ale když už přistoupila na takovou práci – v důsledku vážné rodinné finanční situace -, měla vědět a uvědomit si, proč všechnu tu nečistotu absolvuje a najít si potom normální slušnou práci. Ale jak říkám, je to otázka veskrze individuální. ()

Autogram

Takýto kravinoidný príbeh som aj očakával, ale najhoršie bolo, že sa film berie celkom vážne ako dráma!? Nová americká životná filozofia honby za majetkom a tým boja proti kríze neváha servírovať a schvaľovať myšlienku, že na zabezpečenie veľkého domu s dvojitou garážou, nákladného pickupu, ktorý sa do tej garáže nezmestí, nepracujúceho manžela a kŕdľa detí s najrôznejšími požiadavkami, je celkom fajn a príjemné stať sa kurvičkou. Naviac celkom slobodne v nejakom malom meste, kde každý každého pozná. Zvyšok filmu nie je podstatný, asi len ako príprava na seriál. Nebyť sexi Jennifer, asi by sa to nedalo pozerať, akurát ma mrzí, že vlastne nič neukázala. Aj tak by som film neoznačil ako mládeží prístupný, hlavne pre to zvrátené posolstvo. ()

vesper001

Zoufalá manželka s dítětem a manželem-nemakačenkem s rozbitým kolenem tváří v tvář žebrotě využije své vrozené šlechetnosti a vizáže pornoherečky a po urputném vnitřním boji (hodí šavli v autě) se stane masérkou s rozšířenou oblastí působnosti. Za chvíli je z ní dokonalá zlatonosná slepice, kterou práce baví a nóblhóch členy klubu šoustáků může přehazovat vidlemi. Jako správná hrdinka takových příběhů opomene nebrat drogy, ale jak nastoupí správnou cestu, všechno jde jak po másle. Absťák žádný, v lochu pohoda jazz, prostoduše loajální přátelé jí zůstanou, počestný job najednou není problém najít… Z nouze nectnost, cesta na dno a zase zpátky a na konci místo velkolepého spláchnutí slunečný den, mravní ponaučení a cena za statečnost, to všechno už jsme viděli stokrát a vydrželi bychom to i po sto jedné, jenže s tím se tvůrci nespokojili, a naservírovali divákům tak neúprosně dementní závěr s douškou „podle skutečné události“ (v jiném vesmíru), že to nemá obdoby. ()

• „Mama mi povedala, že je na mňa veľmi hrdá. Pozdáva sa jej myšlienka, že predvediem striptíz a budem hrať prostitútku,“ povedala Jennifer Love Hewitt. (Sufferer)