Uplynulo již pět let od vypuknutí smrtelné epidemie, která změnila lidstvo v hladové zombie a jak se zdá, nebezpečí již pominulo. Tomuto faktu ovšem nevěří skupinka R-Division a nadále tak plní svůj hlavní úkol, hledat a zabíjet nemrtvé. Zanedlouho se členům R-Division dostanou informace, které zcela vyvrátí zvěsti o zažehnání epidemie. (PetriK12)

kaylin

Snímek „Re-Kill“ v zombie žánru nepřinese sice vůbec nic nového, na druhou stranu se ale nejedná o film, který by mě urazil, naopak, svým provedením je pro mě celkem fajn béčkovou akční jízdou, kde jsou zombie hlavně jako terče. Ale i těmi, co zabíjejí. Jako hvězdy reality show nejsou špatným nápadem a v rámci béčkové produkce a jejích možnosti snímek „Re-Kill“ prostě funguje. Trochu bezduchosti mi tu nevadilo. ()

maddy

To ako na toto sme čakali 5 rokov od Afterdak Horrorfestu? Kvôli čomu? Odhliadnuc od toho idiotského nápadu to celé poňať ako akúsi „reality show“ z prostredia polície bojujúcej proti zombies je celý ten koncept úplne nefunkčný. Vo výsledku je to totiž s Re-Kill tak, že film po celú dobu strieda fiktívne správy zo sveta po zombie apokalypse s reklamami na produkty ako cigarety alebo na znovuzaľudnenie Zeme (btw v úvode je v rýchlosti znázornené, že okolo mesta sa postavil obrovský múr – ehm, kedy to stihli?; a život tam v podstate funguje ďalej, aj po zombie apokalypse tu dokážu fungovať média, televízia, evidentne vyrábať cigarety keď ich reklamujú, takže nedostatok surovín nehrozí ... jednoducho asi ten najdementnejší nápad v zombie horore), do toho sa záber prepne k polícii kde sú povinné úvodné reči a potom nastane akcia vždy v nejakom inom prostredí – ulica, hangár, kamión a pod. Celé to má však tak roztrasenú kameru, že nie je takmer vôbec nič vidieť, takže zo samotnej akcie divák absolútne nič nemá, navyše tomu chýba akákoľvek story alebo aspoň hlavná postava, no jednoducho čokoľvek čoby ČÍMKOĽVEK udržalo pozornosť. Lacný film bez hlavy a päty, iba sledovanie amatérskych správ a reklám striedané s totálne neprehľadným likvidovaním zombie. Ja vlastne ani neviem začo dávam tu jednu hviezdu? Snáď len zato, že potenciál by tu snáď aj bol a tých pár davových so zombies v uliciach by TEORETICKY mohlo byť dobrých, len to by pri nich muselo byť niečo vidieť a mať aspoň jeden statický záber a nemohol ich točiť nejaký Valeri Milev, ktorý evidentne nemá poňatie o nakrúcaní filmu. A to som sa svojho času na Re-Kill aj celkom tešil ... ani sám vlastne neviem prečo. CELKOVO: 0,5* (1/10) ()

Dellamorte

Borci z R- Division 8 vykecavajú do kamery záměr svojí mise, své obavy a iné preháňadlá. S mottem " Re - Kill 'Em All " v tom přepáleným snímku honosící se názvem Re-Kill se mi i díky náležite vyšejkovanej kamere podarilo Re-setovať audio/vidoeo. Přínos k subžánru mínusovej a úpně zbytočná gradace pokusem o priamy prenos zlyhal. ()

stration

Akční horor plný zombíků, nepřehledného střílení a blbých keců. Natočené je to svižně, triky dobré, hluchá místa také nejsou, gore odpovídající danému žánru, za kamerou roztřepaný notorik. Mě to ale vůbec nebavilo, bylo mi fuk, jak to celé dopadne, jestli pochcípá celá jednotka nebo ne. Prostě atmosféra na mě nepůsobila a emociálně to bylo úplně mimo. ()

ConanVJ

No tak toto se podle mě vůbec nepovedlo. Zombie a jejich krvavá likvidace průměr. Reklamy na vytvoření nové populace vtipné. Příběh je celkem o ničem a Adkins je jen řadovej voják likvidující zombáky kulasem. K žádné postavě si člověk vztach nezíská a je úplně jedno, když kohokoliv zomb sejme. Jedna velká nuda a dávám 10% :) ()

• Hlavnou zbraňou, použitou vo filme, boli útočné pušky AK, upravené tak, aby vyzerali ako M16. (beso74)