Mendez je charizmatický riaditeľ malého cirkusu. Jedného večera navštívi lunapark. Tam sa stretáva s Willom, ktorý je nešťastný a zatrpknutý. Will sa po stretnutí s Mendezom rozhodne z lunaparku utiecť a pridať sa k Cirkusu Motýľ. (TV Lux)

Handle

Krásné, jednoduché, optimistické, pravdivé! Kdyby byl každý jako Nick Vujicic, svět by byl lepší.. Jeho životní postoj je neuvěřitelný. Opravdu nádherný krátkometrážní film. ()

TheJokerCZ

Tak tenhle film mě opravdu dostal. Neměl jsem daleko k slzám. Pro mě jeden z nejlepších krátkometrážních filmů, které jsem viděl. Nemám slov. 10/10 ()

Khalesi

Tak americké, až ma z toho mrazí a áno aj útočiace na city, ale zároveň musím dodať-kiežby takto silných a citlivých ľudí bolo na svete viac. Takto si predstavujem cirkus ja, bez utrápených zvierat, inšpirujúci a očarujúci tak, že zostanem stáť nemá úžasom. Niekedy trochu teatrálnosti nie je na škodu. Krásne. ()

6thSun

Filmové podání příběhu Nicka Vujicice, který podobně pozitivním přístupem dokázal zvítězit i v reálném životě. 75% ()

maseer2

s Nickem jsem už viděl tohle motivační video, takže jsem zhruba věděl, do čeho se pouštím.. a jsem nadmíru spokojen, tohle by si zasloužilo celovečerák (na kterém se podle zajímavostí pracuje ? ).. "čím větší utrpení, tím větší triumf" ()

yakoob

Nick jako křesťan je mi moc sympatický...Svět se takovým lidem směje, avšak Kristus takové lidi povolává...Alespoň já jsem to v tom filmu tak viděl...Víc takových... ()

Paxxx.cz

Jednoduše řečeno wau. Po všech stránkách na mě tento kraťas působil profesionálně, navíc měl moc hezký a inspirativní příběh, pěknou hudbu... prostě moc pěkný 90%... ()

consuela1

Krása vtěsnaná do dvaceti minut, které jsou nezapomenutelné do konce života. Jímavé potvrzení mé vlastní profesní zkušenosti: handicap nestaví hranice, a pokud ano, dají se překonat, i kdyby měly sebeostnatější dráty. Samostatnou zmínku si zaslouží Mr. Mendez- a to nejen za vysoce přitažlivý zevnějšek... ()

ABLABLABLA

Nádherný příběh (který je tím lepší, že není zbytečně roztažený na celovečerák) o tom, že nikdy se nemáme vzdávat... ovšem bez té hudby by to nebylo ono - ta to dovedla k dokonalosti a 5*. Ukápla mi slzička a nejen jedna. ()

easaque

-4* Tento kraťas je z ranku pozitivních filmů, které mají tu sílu dodat energii a chuť do života. Vím, že může působit vyumělkovaně, sentimentálně a teatrálně, ale to není v tomto případě podstatné. Hlavně, že je kvalitně zpracovaný a nese důležité poselství. Čtyři hvězdičky si tentokrát neodpustím a doufám, že tohle nikdo na celovečerák nebude roztahovat. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Marqta

Obyvkle moc nevyhledávám filmy s cirkusovou tématikou, ale musím přiznat, že tohle mě vážně chytlo za srdce. Nádherná atmosféra a nádherný příběh. Něco co člověka vážně zahřeje u srdce a svým spůsobem poukáže na to, že každý má právo a i šanci na to aby byl šťastný. Jediné co k tomu stačí je věřit v to a nevzdávat se. ()

MA.KI

Dvacet minut dlouhý krátkometrážní snímek o Willovi bez končetin, kterak se vyrovnává s handicapem, poznává smysl života a přátelství. Film o hodnotě a schopnostech člověka. ()