Roztomilé mrchy

• Česko Prolhané krásky (viac)
Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2010–2017), 119 h 41 min (Minutáž: 39–60 min)

Tvorcovia:

I. Marlene King

Predloha:

Sara Shepard (kniha)

Hudba:

Michael Suby

Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell, Sasha Pieterse, Ian Harding, Laura Leighton, Janel Parrish, Holly Marie Combs, Chad Lowe (viac)

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná... (HBO Max)

sedlo03

Co víc říct. V létě jsou skoro všechny seriály pozastaveny, tak se musí šáhnout po něčem jiném. Je pravda, že mi Pretty Little Liars neuvěřitelně sedli, ale i s odstupem se jedná o velice kvalitní projekt, který se snaží jít i do hloubky. Je pravda, že název ABC for family je trochu ironií, když si vezmete, že zkoumá a ukazuje vztah učitel - žák, nahlíží do gay problematiky, ale to právě je to zajímavé na tomhle projektu, a vlastně i odvážné. Chyb je tam dost, ale já to beru z toho druhého konce, díky za příjemné léto a brzy nashle! Zhruba v polovině 4 série musím říct, že se to začíná velmi opakovat a pokud nepřijde nějaký velký 'plot twist' nevím na jak dlouho to ještě udrží mou pozornost. ()

ThomasCrown

Neverím, že pozerám už druhý kvázi girlie seriál, tým prvým boli podobné, len firemne staršie Desperate Housewives. Našťastie tu nejde o žiadne ohováranie, ako v podobne razených GG, ale o miestami veľmi tajomnú atmosféru, zabezpečenú akýmsi Jigsawom IT doby, ktorá ma dokáže udržať už tretiu sériu, teda asi dva týždne sledovania. Príjemné charakterové obsadenie, trošku tej reality z vlastného života, sem tam konverzačná nuda, ale Pretty Little Liars sú príjemným spestrením inak fádneho žánru. ()

Tyny

Ze začátku jsem od seriálu nemohla odtrhnout oči, ale časem mně to nějak přestalo bavit. Stále, ale patří k mým nejoblíbenějším seriálům už jen proto, že je to celé takové záhadné a tajemné a přitom to není strašidelné. Častokrát už jsem si myslela, že jsem všemu přišla na kloub, ale nakonec zjistím, že je to vlastně úplně jinak a ta nevědomost, kdo je A. je prostě nejlepší. ()

ivishka

My dva - já a tento seriál PLL si rozumět nebudeme. Viděla jsem pár dílů přiznám se nesourodě a vůbec bez nějaké návaznosti a řekla jsem si - v čem je asi tak zakopaný pes? Proč všichni tak žerou tento seriál? Tak jsem se odhodlala pustit si v originále tento seriál a přiznám se, že po prvním díle (skoro celém) jsem došla hned k několika závěrům. Seriál se snaží být přehnaně záludný, záhadný, zajímavý, napínavý a dramatický. Ale víte co? On není! Místo toho mi do ucha prala laciná hudba, mé oko drásalo hned několik 15tiletých slečen přesně takovým způsobem jak mě štvou jiné podobně nafintěné holčiny... A herečka Holly Marie Combs, kterou mám ráda už od dob Čarodějek si jen málokdy "škrtla". Jsem typ člověka co ho baví sledovat napínavé a opravdu hezky rozehrané vztahy mezi postavami(např. seriál Ringer, který mi předčasně ukončili je toho důkazem), ale tady je takový jakoby laciný přístup bez hlubší perspektivy. Jednoduše nic pro mě. ()

edie sedgwic

Nikdy som neverila, ze ma este nieco podobne v zivote zaujme, pravda je taka, ze sa chcem dozvediet co bude dalej. Vela situacii v seriali je viac ako nepravdepodobnych, napriek tomu som sa rozhodla, ze to cele zozeriem a s navijakom a budem to pozerat dovtedy kym sa nedozviem, kto sa skryva pod magickym pismenkom A. Prva seria: 70% ()

Galéria (1 797)

• Pilotný diel seriálu bol natočený vo Vancouveri v decembri 2009. Natáčanie seriálu sa od druhej epizódy presunulo do Los Angeles. (Arsenal83)
  • Při vysílání dílu se na obrazovkách televize během reklamního bloku poprvé objevil oficiální videoklip od Lucy Hale k její první písní "You Sound Good to Me". (Weasley)
  • Všechny hlavní hrdinky nosí příjmení, které je zároveň názvem města v USA. (LucyD)

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

ČSFD.cz exkluzivně z Warner Bros. Studios

02.11.2017

Natáčet kamerami v kalifornských Warner Bros. Studios, včetně lokací na jejich "guided tour", je zakázáno. ČSFD.cz se podařilo nejen získat povolení pro natáčení hned dvěma kamerami, navíc dostala k… (viac)