Tento pořad pochází ze stránek Funny or Die. Moderuje ho Zach Galifianakis. Vystupuje zde mnoho známých osobností, které jsou pozvány mezi dva květináče s kapradinami. Zde je s nimi veden rozhovor a jsou jim pokládány nejen typické interview otázky, ale také zcela bizarní a nevhodné (např. sexistické) otázky a připomínky. (Laky.)

thorewi

Velmi specifický typ humoru, který na každému sedne. Bohužel nesedl ani mně. Zach není dle mého názoru žádný komik a Between Two Ferns není žádná improvizovaná komediální talk-show, ba právě naopak - je to prostě jen talk-show, kde je vše připravené jako ve scénáři a vy ze sebe děláte jen blbce (proto tam taky chodí samí herci, jak jinak). Ale občas se člověk zasměje a znám spoustu lidí, kterým se to líbí. ()

Katie88

Hrozně dlouho mi trvalo, než jsem tomuto přišla aspoň trochu na chuť. Zack je takový hovado, že pak už člověku nezbude nic jinýho, než se smát a vlastně celý je to postaveno na tom. Časem jsem ocenila pár dílů, konkrétně první vystoupení s Bradley Cooperem (chudák ten byl tak roztomile zmatenej, až mi ho přišlo líto), Ben Stillerem a Steve Carellem. S Obamou se Zack (z logických důvodů) držel docela zpátky :D ()

Malarkey

Zach Galifianakis se u mně zapsal jako výborný komediant prvně v Pařbě ve Vegas. To asi většinu tady. Nicméně za tu dobu se z něj stal jeden z těch nejlepších, co Amerika v současnosti nabízí. Drzej jak vopice, chvílemi dost trapnej, ale ve výsledku neuvěřitelně dobrej a vtipnej. Stejně jako tenhle seriál. Byla radost na ty herce tam koukat. Člověk je tak viděl trošičku v jiným světle. Otázky na Bruce: Bruci, věděl si, že herci i odmítají role? Kterého ze synů máš radši? Otázka na Natalii: Vyholila sis ve filmu V jako Vendeta na hlavu V. Vyholila sis taky V jako Vagina? :-DD No, nemějte to rádi. ()

LBsmoke

tak už sem viděl kompletně všechny videa na netu.. a masakr ten Charlize Theron si poušítm furt dokola to(ona) mě nadchlo.. někdy je to bohužel slabší jako s Pennem jeho "teplý bratr"-zbytečnost nebo kýchání na Hamma.. nejkontroverznější z dílů je asi s Natálkou..(neuvěřitelně vtipný avšak zle drzý) ...... miluju jak on to tak krutě, sprostě, ale nevině jak malé rozzlobené dítě rozsekne.. :-D "I´ve got bigger dick than that" .. "I hope your dog dies.." ()

maseer2

nejsem příliš fanda talkshow, ale tohle je tak kouzelně vtipně nevtipné, absurdní a nekorektní, že si to nejde nezamilovat.. závěrečná hádka Zacha a Bradleyho z tohoto oscarového speciálu je boží :) ... Zach v rozhovoru s Christophem Waltzem: "-Do you say the n-word more in Django Unchained or more in real life? -More in real life." ()

• V epizodě se Seanem Pennem tvrdí Zachovo "dvojče" Seth, že má mopslíka, který by mohl hrát ve filmu. Ve filmu Na doraz (2010) cestuje Galifianakisova postava s mopslíkem. (Brousitch)

Po Obamovi za tajnými agenty

Po Obamovi za tajnými agenty

17.03.2014

Zach Galifianakis se proslavil rolí podivína Alana v Pařbě ve Vegas, v posledních dnech jej ale internetový lid vídá spíš jako moderátora komediální show Mezi dvěma kapradinami, ve které se nečekaně… (viac)