Príťažlivá servírka Slim (Jennifer Lopez) pracuje v losangeleskom bistre Red Car, kde sa zoznámi so sympatickým bohatým podnikateľom Mitchom Hillerom (Bill Campbell), za ktorého sa po čase vydá. Zdá sa, že Slim má pred sebou šťastnú budúcnosť - Mitch jej plní každé prianie, a keď sa im narodí zdravá dcérka Gracie (Tessa Allen), pôsobí všetko dokonale. To všetko sa však o štyri roky zrúti, keď Slim náhodou zistí, že Mitch má milenku... Muž sa jej najskôr ospravedlní, ale keď sa neupokojí, bez varovania ju udrie a zrazí na zem! Vzápätí jej vezme kľúče a doklady a odíde ku svojej milenke s tým, že on zarába peniaze a on bude určovať pravidlá ich súžitia. Slim navštívi jeho matku, ktorá síce vie, čo sa stalo, ale Slim sa od nej nedočká viac ako poľutovania. Jej najlepšia priateľka jej poradí, aby sa obrátila na políciu, ale ona odmietne. Po ďalších Mitchových vyhrážkach sa na polícii informuje o prípadnom postupe a čoskoro pochopí, že ani tu pomoc nenájde. Z obáv o dcéru sa Slim pokúsi z manželstva utiecť, ale Mitch ju začne okamžite prenasledovať. Žena si zmení meno, zovňajšok i identitu a ukrýva sa. Nikto jej nemôže pomôcť, ani priatelia, ani polícia. No Slim už má ukrývania sa a strachu dosť... (TV Markíza)

Luqi

Ak chceli preniesť to utrpenie bitej ženy na divákov, tak sa to podarilo dokonale. Pre diváka je sledovanie tohto paškvilu jedno veľké utrpenie.................... Je vôbec ťažké zhodnotiť, čo na tomto filme je to najhoršie: či ten stupidný príbeh, prihlúpli scenár alebo "herečka" Lopézová. Za tento film by si jednu poriadnu bitku aj zaslúžila. ()

Morholt

Upřímě řečeno Jennifer Lopez byla tak mizerná, až mě bavila. Stejně tak celý film. Copak o to, dokud se jednalo o servírku, která se kostrbatě seznámí se svým nastávajícím, ze kterého se stane tyran, ještě to šlo. Ale jak během útěku narůstá její, byť opodstatněná, paranoia, stává se z filmu fraška, která vyvrcholí ve chvíli, kdy si to rozhodne s manžílkem vyřídit jednou provždy. To jsem se od srdce zasmál. Sice jsem si to užil jinak, než tvůrci zamýšleli, ale užil a o tom to je. 50% ()

MM_Ramone

Mám rád Jennifer Lopez. Dokonca až tak, že som si ju zaradil do svojho profilu medzi obľúbené herečky. Viem, že jej herecké kvality nie sú nijak výnimočné. To však hravo vyváži inými prednosťami. Je to skutočne nádherná žena s krásnou tvárou, zvodným úsmevom, dokonalou postavou. To mi doposiaľ vždy stačilo. Nič viac som neočakával. No tento snímok, "Dosť!", ma dosť sklamal. Scenár je povrchným, nesúrodým, šablonovitým zhlukom všetkých možných žánrou. Začína to skoro ako komédia, potom to prejde do romantického filmu, neskôr vážnej, vzťahovej drámy a vyvrcholí to ako akčný thriller. Je tam všetko a vlastne dohromady nič. Ale veď hlavné predsa je, že tam je J.Lo, no nie? ** ()

Dever

Soundtrack David Arnold: 1. Give Me a Sign [5:23] ,2. F.B.I.? [4:40] ,3. A New Leaf [1:44] ,4. Slim and Joe [2:03] ,5. Get Out of the House [7:15] ,6. Goodbye Gracie [1:43] ,7. Training Day [3:11] ,8. Breaking In [2:23] ,9. Setting the Trap [5:42] ,10. Fight Club [8:50] ,11. One of the Lucky Ones [1:37] ()

Astaroth12

Hneď začnem od toho začiatku, keď sa stretli. Slim v podniku balil chlap, k tomu sa pripojí druhí s tím že ten chalan sa stavil, že ju dostane do postele. Ale vobec jej nenapadlo že to mohol byt on čo sa stavil a že pred nou zahrali len pekné divadielko, čo funguje na naivky. A jasné že to zabralo aj na Slim a toho paka si vzala. A potom sa začala čudovať, že jej milý manžel je neverný a ešte aj násilník , ktorý ju začne týrať. No a raz povie dosť. Dosť silný príbeh o domácom násilí páchané na žene, kde aj tak najviac trpí dieťa v tomto prípade jej dcéra. Len tento príbeh je dosť slabý, vobec som mu neveril, že to môže byt skutočnosť a tých náhod čo tam bolo, tak som mal dosť. Z tohto filmu sa dalo vytrieskať viac, ale kde máte veľmi prehľadný a predvídateľný príbeh skoro bez napatia, tak to troška zamrzí. Lebo vobec mi nebolo ľúto Slim a ja si myslím že by malo, keď je to o domácom násilí. A finále nabité klišovosťou a totálne bez nápadu. J.Lo je priemerná herečka aj tu to dokázala. Ale hlavný zaporák B.Cambell ako šialený manžel bol dosť presvedčivý. Za priemerný film, priemerne hodnotenie. ()

• Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)
  • Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)
  • Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)