Nezvladatelného jazzmana Natea (Mickey Rourke) chytí při krádeži auta. Brzy na to se ocitne uprostřed pouště s pohledem upřeným do hlavně pistole. Nate však záhadně unikne smrti, vyhne se kulce a utíká hlouběji do pouště, kde v moři písku najde záhadný cirkus. Instinktivně ho to táhne k Lily (Megan Fox), Ptačí ženě, jenže ta opakovaně odráží jeho sváděcí pokusy. Nicméně postupem času rozpozná Lily v Nateovi svou poslední šanci, jak uprchnout ze života v zajetí. Jenže jen co se začne psát první kapitola jejich vztahu, objeví se bohatý podnikatel Happy Shannon (Bill Murray) a hrozí, že zničí jejich šanci žít šťastně až do smrti… (oficiálny text distribútora)

Gee.Rocks

Mickey Rourke je v této roli neskutečně roztomilý. I když už není mladík a drogy se na něm podepsaly, tak pro něj mám pořád slabost. S Megan Fox jim to překvapivě jde a ladí. Meg rozhodně hraje nadprůměrně a sladkou slečnu, která o sobě nemá valné mínění bych jí dřív ani nevěřila. Možná je mé hodnocení přemrštěné, protože jsem do tohoto filmu šla s nulovým očekáváním a mile mě překvapil. U Passion Play se nebudete smát, bude se líbit spíše romantickým duším, protože je to příběh lásky, která kašle na konvence. "F*ck normal!" ()

bartias

Epicky poetický pokus o drama s hlubším významem je (asi) nějakou metaforou. O životě? O neštěstí? O lásce? O čem přesně se nedá říct. Megan Fox je krásná jako obrázek, Mickey Rourke je opotřebovaný jako... no, Mickey Rourke a Bill Murray je za padoucha. Nechybí spousta pohlednicově pěkných záběrů. Ale ani tohle dohromady, ani nic dalšího nefunguje. ()

terunka003

Zajímavé, s nápadem × klišé, nudné, rádo-by-umělecké, trpící, mučednické, umělé, trapné. Takový Mouline Rouge bez emocí a vyditelnější lásky, hozené do pomalého tklivého jazzu, silných slov, andělských křídel a herců, kteří k sobě prostě nepasují. Hudba depresivní, jako celé prostředí, což mělo evidentně dát filmu hlubší myšlenku. A ten konec, ten vás rozseká, zarušeně. Film, který když neuvidíte, tak se nic nestane. ..a oni si říkaj, že by rádi křídla, aby mohli uletět.. ()

Rex Mundi

Óu.... áu... tak toto nezachráni ani sexica ako Megan Fox. Zúfalstvo od začiatku do konca. Zahodiť a zabudnúť. Jedna hviezda za krehko vyzerajúcu Megan a niektoré momenty, ktoré, musím s premáhaním priznať, boli esteticky a emocionálne vydarené, hoci boli zároveň šialene gýčové. Odporúčam ako masturbačnú pomôcku pre násťročných fanúšikov zúbky odhaľujúcej Foxice... na nič iné sa to nehodí. ()

lesumir odpad!

Tak laciné a hloupé, že to není snad ani céčkovej film. Vysílal bych ho maximálně v pornokinech dopoledne, kdy tam nikdo nechodí a nejspíš mají i zavřeno. Možná si ho někdo vyhoní nad Liškou Megan, ale v podstatě její role, která má rozum jako servírka někde na dálničím motorestu, není ničím vyjímečná. Mickey Rourke je troska, která nedokáža už ani trosku zahrát. Může se to zdát jako moderní variace na Krásku a Zvíře, ale v podstatě je to jak freak potkal freaka. A to je dost zajímavej námět, jen... kdyby se toho ujal někdo, kdo tomu rozumí. N ()

• Mickey Rourke označil film za příšerný. Později se za svůj výrok omluvil s tím, že měl tehdy špatnou náladu, byl zrovna na večírku a snažil se zbavit reportéra. (Eldrick)
  • V roli "Icemana", nájemného zabijáka na začátku filmu se objeví známý zápasník Chuck Liddell. (Eldrick)

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

18.01.2010

To by byla opravdu bizarní představa (na druhou stranu, Billovi jsme uvěřili, že dokáže sbalit Scarlett Johansson, že?). Jde, jak jinak, pouze o hereckou spolupráci. V mysteriózním thrilleru Passion… (viac)