Předčasně propuštěný trestanec John Brickner (Steve Austin) se vrací do společnosti na žádost ženy své oběti, která doufá ve finanční výpomoc potřebnou k transplantaci sdrce své dcery. John si najde práci truhláře a vyhazovače v baru. V baru potkává Rena (Walton Goggins) a jeho přítelkyni Frankie (Laura Vandervoort), kteří dají Johnovi možnost vydělat si peníze v pouličních zápasech, které nakonec přijme. Reno je agent se spoustou dluhů a vidí v Johnovi peníze. Frankie, Reno a John se postupně stanou přáteli. (Boz)

Spike23 odpad!

Takže po Condemned další Austinova hlavní role, těšil jsem se jaké to bude, samotné Condemned mě velice pozitivně překvapilo. Zde je opak pravdou. Tohle je zhovadilost největšího stupně. Legenda wrestlingu, Stone Cold Steve Austin, se zde krásně vžil do role robota bez emocí, který chodí se sevřenými pěstmi celý film, mlátí jimi retardované dršnáky a máchá jimi před sebou jako holka, která chce zmlátit druhou, protože jí ukradla panenku. Jen si to pusťte a kochejte se nejtrapnějšími souboji v áčkových, béčkových, céčkových i déčkových filmech a možná i v celé historii lidstva. ()

Derek

prekvapivo dobre nakrutena austinovka i ked s dost tuctovym scenarom ktory kopiruje klasicke arenovky z konca 80tych rokov (hned prvy ma napadol van dammov lionheart). dej je miestamy dost zbytocne natahovany (a 100 minut neubehne ako voda kde hlavne niektore dramaticke momenty by sa kludne mohli vystrihnut), ale jeff king sa pochlapil a tak nastastie akcia nie je uplne najhorsia i ked treba neocakavat vyber roznych bojovych stylov ale len klasicku cezhubu davacku... ()

mzss1

No tak, příběh docela jde, akce žádná, ale bitky celkem slušné. Bavil mě krom skvělého Austina i herec Walton Goggins. V tomhle filmu Austin předvádí svoji obratnost a umění se rvát jao správný chlap. To je asi tak to nejlepší na filmu. Film působí víc než béčkoovitě, ale to nevadí. Hodnotím na 68% = *** ()

Rocky88

Óda na emerický nápravný systém, protože vrah, který nemilosrdně uškrtil otce od rodiny, se po 4 letech dostane z lochu, začne mudrcně bručet a jde se bít holýma rukama s mistry hospodských rvaček o peníze na novou pumpu pro dcerku týpka, kterýho uškrtil. Ještě při tom stihne zachránit život její matce a udržet vztah prcinky s looserem. Kdyby aspoň ty rvačky za něco stály, ale tady se všichni pohybují jak lenochodi, choreo žádné, jen výměna pěsťovek. Nuda a dlouhá stopáž. ()

Johnny.ARN

Slabá choreografia zápasov. Ale tak čo by sme chceli od 110+ kilových dvojmetrových chlapov. Nebudme smiešni. Dej nič moc, ale akcia bola pekne dávkovaná, až na poslednú pol hodinku, kde sme sa viac zaoberali osudmi postáv a na boj neostalo miesto. Austin schopný, ksichty v ringu hádzal kvalitne. A hviezdička za rozkošnú Vandervoortovú, ktorá je vážne veľmi silno sexi a ma vážne skvelý zadok. 2 z 5 ()

• Aby bitky pôsobili realistickejšie, obsadili tvorcovia skutočných MMA zápasníkov. Jednému z nich, Paulovi Lazenbymu, počas nakrúcania Steve Austin zlomil nos. (AdamesWWE)
  • Natáčať sa začalo 17. októbra 2008 vo Vancouveri. (AdamesWWE)
  • Keď John (Steve Austin) vyberá z vane Veroniku (Lynda Boyd), je možné si všimnúť stojaceho člena štábu vedľa Frankie (Laura Vendenvoort). (Johnny.ARN)