Když jdete cestou do školy zkratkou přes les, můžete ušetřit spoustu času. Avšak nikdo z místních dětí tuto možnost nevyužívá. Vše jen kvůli tajemnému domu a muži, který v něm bydlí. Místní povídačky říkají, že tento dům měl před lety něco společného se zmizením několika puberťáků... (LIVINGDEAD)

Mefistofelle

Tomuhle já říkám "horor z pásové výroby". Co tím myslím? Natočeno s nízkým rozpočtem, minimem ambicí, lacinými herci druhé kategorie a určeno pro velmi nenáročné publikum. Smrtelnou nudu sice u tohoto snímku nezažijete, ale nadšení se rozhodně nedostaví a tak nějak pasivně a bez většího zájmu u toho v podstatě ztratíme 100 minut života. Dějově to na mě působilo dost sterilně a i když pár scén je celkem nosných a zachraňuje to od té nejhorší nudy, přesto je to typický představitel vlny laciných hororových filmů, kterých teď na nás USA bohužel chrlí až moc. ()

MM_Ramone

Scenár ku tomuto filmu musel napísať jedine nejaký ambiciózny idiot, čo si narýchlo pozrel zopár starých, béčkových slasher horrorov a usúdil, že by sa na vyvražďovačke dalo aj dnes zarobiť zopár dolárov. Lenže všetko to pobabral. Totálne predvídateľný príbeh, záporný hrdina úplne bez charizmy, mimoriadne hlúpe rozuzlenie, málo vrážd a takmer žiadna krv. Réžia je taktiež hodne nudná. Toto bolo moje druhé stretnutie s prácou režiséra Nicholausa Goosena a opäť to nedopadlo dobre. * ()

kingik

Tenhle horor nefunguje tak, jak tvůrci chtěli. Celou hodinu se v něm prakticky nic podstatného neděje, a to je jeho největší slabina! Parta teenagerů se snaží za každou cenu vypátrat víc o záhadném nevrlém starci, o kterém se vedou divné řeči, a dokonce i to, že zavraždil několik mladých lidí. Horor se dostaví vesměs v závěrečných dvaceti minutách a to finále není vůbec špatné, a navíc dojem vylepší opravdu nečekaná pointa. A sličné blondýnce Katrině Bowden to sluší, i když režie Nicholause Goosena je velmi průměrná a neobjevná. ()

Pitryx

Velmi dobře uděláno, skoro bez hluchoty, ale na druhé podívání to není. Děj je v podstatě jednoduchý, bez hloupých odboček a kliček. Chybí kapečke gore. Štvalo mne uhýbání kamerou tam kde se něco děje, však to není film pro děti. Průměrné béčko. Přidávám něco málo za překvápko na konci. 201205287732/8151 ()

mark9th

More a spooky thriller than a scary horror, but that doesn't make it bad. Quite the opposite. It's got a good script and average, but not bad acting. And when with other teenage horrors you mostly hate cliches and predictable scenes, I didn't mind them in this one. Now without spoilers, the ending is not predictable at all and it will surprise you. A bit underrated here so do not put an attention to a bad reviews. Overall, worth watching. 6.5/10 ()

• Při fotbalovém tréninku hraje „Hurt You“ od The Sounds. (Duoscop)