Volejte věštce

(relácia)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiálny text distribútora)

VIPerson odpad!

Člověk může věřit ledasčemu......ale tomuhle může věřit jen zoufalý člověk.A nemyslim to zle vůči člověku.Sem lidi volaj bud ze srandy,což jim patří nebo jsou zvědaví a nebo jsou vážně zoufalí.Přijde mi to jako geniální nápad a tah jak vydělat peníze.Já sám bych chtěl být bohatý až hanba,ale ne za cenu tohodle....Viděl jsem zaujatě jen jeden telefonát,kam volala matka tří dětí,že jí jedno umřelo druhé na ní zanevřelo a třetí začalo fetovat.Plakala do telefonu a ta ženská s kartama ji ani neutěšila,ale řekla že ho v tom musí vymáchat a že přijde sám ať tomu dá čas že i dcera co na ni zanevřela se vrátí.Nevím sice jak to dopadlo...ale tohle mi přijde opravdu smutný kdy "věštkyně"zdržuje hovor zoufalé ženě,aby vydělala co největší peníze.Je to kalkul,geniální kalkul a zlý kalkul.Ikdybych na tenhle nápad přišel já sám,nikdy bych ho nezrealizoval...ne za tu cenu....dost mouder....tohle nemůže mít nikdo puštěný ani když u toho usne a samo to běží...PS:nevim jestli vůbec hodnotim slovenskou televizi,primu nebo kde to dávají ()

filipes.lu odpad!

Po propitém večeru není nad lepší usínání, než při této frašce. Stále nechápu lidi, kteří tam jsou schopni zavolat a domnívat se, že jim ty odpudivé kreatury pomůžou. Jedna je jak zasloužilá žena Yettiho, která vás rozebere na atomy na základě snu, který se vám včera zdál a vy se tak můžete dozvědět, že jste vpodstatě debil, protože tohle se normálním lidem nezdá. Další den vás v obrazovce uvítá seschlá bělovláska, která snad minulý rok dělala ještě ve fabrice ještěrkáře a ta má tak magickou kouli, že se nedivte, až se nic nedozvíte. Třetí, rozcuchaná vepřová dáma, která se pravděpodobně velmi ráda opaluje, vás speskuje za to, že jí vůbec otravujete a pokud si dovolíte jí oponovat na to, že váš přtel/kyně opravdu nemá blonďaté vlasy, ale černé, tak vás normálně slušně pošle do pérdele a vy už si pak skutečně nebudete jisti ničím. Nejvíc mě ovšem baví žvásty, které vyplňují mezery mezi telefonáty, aby lidem mohli obrat co nejvíc z kreditu. Řeči typu: víte o tom, že zdraví je skutečně důležitá věc, jsou skutečná moudra a neděste se, když si s touhle větou vystačí na následující hodinu. Sice jsem ohodnotil odpadem, ale pořad mi přirostl srdci. A to i dky tomu, že uvažuju, že bych tam zašel na brigádu. Věštění mi totiž v tomto podání připadá jako nejjednoduší věc na světě. Nakoupim prší karty a budu měnit osudy. No jak z filmu...! ()

Phobia odpad!

Skutečně by mě zajímalo, jestli jsou lidi do tohohle pořadu vážně ochotní volat, nebo tam paní "věštkyni" pouštějí jen nějaké předem nahrané a připravené pásky, aby vypadala úspěšně a snadněji nalákala případného důvěřivého blba. Občasné probuzení v pozdních hodinách má za následek, že někdy vidím fragment z tohohle... jak to nazvat... z téhle hlupákoidní ždímačky peněz. Zvlášť vtipné bylo, když jednou zavolala paní, zmínila nějaké podrobnosti o svém životě a o chvíli později jí ty informace "věštkyně" nejistým hlasem zopakovala jako nějaký objev vyčtený z karet :-))). Stupidní pořad a ještě stupidnější volající, jasný a nekompromisní odpad. ()

alambert odpad!

Tohle není obyčejné okrádání lidí, jako jiné voláními hrazené pořady. Tohle je mnohem horší v tom, že někteří lidé, kteří tam volají, vážně neví, co dělat, jak dál a podobně...a jejich osud je ovlivněn tím, co jim řekne baba, která v noci sedí v televizi a živí se tím, že lže. Myslím, že by se tvůrci takovýchto pořadů měli zamyslet nad tím, jestli nepřekračují jisté etické hranice. PS: Jednou jsem byl extrémně zhnusen, když zavolala vážně nemocná žena, myslím že měla rakovinu, a věštkyně se s ní bavila snad čtvrt hodiny, a to jen tím stylem, že v podstatě opakovala, co jí volající řekla, takže jediné, co nemocná žena získala, byl mastný účet za telefon. Hnus. ()

Jacinda

Není směšnějšího nočního pořadu...Překvapivě proto se stal jedním z našich (mě a přítele) neoblíbenějších...no opravdu. Neumím si představit nic lepšího, než v pátek večer v jeho prázdném bytě z postýlky sledovat tu kardinální hovadinu a popadat se za břich...Mám cuky dát 5 hvězd, protože je to skvělá komedie. Neříkám, že věštění z karet je úplná blbost, ale v jejich podání bych nevěřila ničemu. Podle mě mají tyto "věštkyně" nastudovanou základní příručku psychologie a jenom dedukcí odpovídají neurčité žvásty...Naší favoritkou je postarší "dáma", která se prokazuje neumělými umělými nehty, staromodními brýlemi a uvítáním: Dobrý večer, halo halo, kdo tam? ()