Nedávno rozvedená Jackie Laurensová (Heather Locklear), mama dvoch malých detí, si sama sebe k svojim štyridsiatym narodeninám daruje dovolenku na Havaji! Nuž a práve tu si nechá – aj napriek všetkým pochybnostiam – zamotať hlavu atraktívnym, výrazne mladším učiteľom surfovania Kyleom Hamiltonom (Robert Buckley)! To, čo sa začalo ako nezáväzné dobrodružstvo, sa však zanedlho zmení na lásku, a tak asi neprekvapí, že Jackie využije každú príležitosť zaletieť si opäť na Havaj. Ibaže vďaka dvom deťom, ktoré ju potrebujú, najbližším priateľom a bývalému manželovi Danielovi (Cameron Bancroft), ktorí jej dávajú jednoznačne najavo, že jej počínanie neschvaľujú a oceánu, ktoré ju od delia, sa ich vzťah po istom čase ocitne vo vážnej kríze... A keď Jackie definitívne stratí pevnú pôdu pod nohami a potrebnú rovnováhu, bude ju práve jej nový priateľ musieť naučiť, ako znovu vyskočiť na pomyslenú surfovaciu dosku a zvládnuť vlnu, ktorá zmení jej život... (TV Markíza)

Armin82

Průměrná televizní záležitost, která byla koukatelná. Klasický klišé scénář nějaký komplikovaný lásky, tentokráte o našláplý čtyřicítce, která se zabouchne do mladíka. A to jakože Heather Locklear byla na svůj věk hodně našláplá. Pamatuju si jí ještě z dob Melrose Place a to tak sexy nebyla. Postavu, jak dvacítka. Nicméně po ránu už to asi taková hitparáda nebude :-D Tak či onak se to dalo, čekal jsem to horší--->50% ()

blackrain

Ano, není to opravdu originální a kdo ví jak objevná romantická komedie. Nepřináší nic nového pod sluncem a v podstatě zapadá mezi ten průměr, který tolikrát vidíme na obrazovkách. Proč tedy dávám tak vysoké hodnocení, který si tento film podle většiny zdejších komentujícíh nezaslouží ani omylem? Na to mám velmi jednoduchou odpověď. Tenhle film mi totiž skvěle sednul po náročném dni, kdy jsem hledala nenáročnou oddechovku, kde můžu vypnout mozek a zapomenout na nejrůznější faktury a celé účetnictví můžu poslat rovnou do kopru. ()

Sofia

Rádoby romantická nuda, kterou ocení jen osamělé ženy kolem padesátky (podle skutečného věku hlavní představitelky se to spíše mělo jmenovat Padesátka na krku), které si zoufale přejí vypadat jako Heather Locklear a užít si s někým, kdo vypadá jako Robert Buckley (zajímavé, že podobnou roli ztvárnil i v Lipstick Jungle). ()

Pepinec

Mikaelu Salomonovi se podařil zfilmovat koktejl fyzické dokonalosti, romantického kýče a šroubovaných intelektuálních keců zabalených do pestrobarevných havajských věnců. V současném telecím věku to beru s nadhledem, ale ve čtyřiceti se z toho dost možná odstřelím. Jedině, že bych měl doma krásku typu Heather Locklear, která bude coby sedmačtyřicetiletá v bikinách vypadat lépe než většina mých současných telecích kamarádek. To pak pojdu na infarkt... ()

mzss1

Nevím proč, ale tahle romantická komedie mě celkem chytla. Hlavní představitelka filmu Heather Locklear mě zaujala, ve filmu hrála čtyřicetiletou, ale bylo jí 47, což vypadala skvěle. Příběh to má perfektní, zajímavý. Díky krátké stopáži nenudí. Co bych vytknul je to, že byl film celkově proveden velmi obyčejně. Prospěla by trošku větší stopáž filmu, více nápadu, lepší hudba - myslím tím aspon nějaké písně, více nostalgie atd. Přesto v rámci tohoto žánrů, který víceméně moc nemusím se to povedlo. Takže dost slušný nadprůměr. Hodnotím na 73% = **** ()

• Heather Locklear, představitelce „čtyřicítky“, bylo v době natáčení už 47 let. (MTHRFCKR)