Pořad Rande byl koncipován jako televizní seznamka. Byl vysílán od roku 1997 na televizi Nova. Pořadem provázela manželská dvojice Slávek Boura a Markéta Mayerová. Z počátku usilovali tři muži o přízeň jedné slečny nebo naopak tři slečny o přízeň muže. Zájem byl projeven darováním jablka, naopak koš jablek znamenal nezájem. Později se schéma pořadu změnilo a o přízeň dotyčné či dotyčného usilovalo i deset soutěžících. (zdeny99)

roflmao odpad!

L: "Lenka" V: "Co ráda děláš?" L: "Ráda vařim a peru" S: "Ty ráda pereš?" L: "No" S: "Vážně jako, do pračky anebo na valše?" L: "V pračce" S: "To jako koukáš jak se to tak točí?" L: "No" S: "To je hezký, takhle se tam opřít, prádlo se tam klokotá. Takhle to myslíš?" L: "No" S: "Zajímavý koníček" V: "Co s nim děláš, když se to vypere?" L: "Kočku mam doma" S: "Kočku má doma. KOČKU. Láďa překvapenej" V: "Jaký se ti líběj kluci třeba" L: "Mourovatý" ()

kingik

Proti tomuhle pořadu nic nemám, ale už je to pěkně dávno, co každou sobotu, tehdy velmi populární moderátorská dvojice Slávek Boura a Markéta Mayerová, seznamovala na Nově nezadané lidi. Pořad zanikl a tak není důvod dávat víc hvězdiček, ale pokud by ještě existoval, tak bych se na něj díval. A možná bych šel s hodnocením nahoru anebo taky dolů. 50% ()

Zagros

Rande v přímém přenosu? Ano, i tohle byl jeden z mnoha pořadů tehdy začínající a úspěšné televize Nova. Sám jsem několik dílů jako puberťák viděl a občas mě to pobavilo. Ale uznávám, že trapnosti tam bylo už v době svého vzniku víc než dost. Slávek Boura stál opravdu za to. Jednu hvězdu za průkopnický pokus u nás a jednu za čestné místo v dějinách z období počátků televizní zábavy na komerčních stanicích u nás. ()

herr_carter

Nevím, jestli doba tak pokročila, nebo byl zdejší casting tak marný, ale co sem chodilo za hovada (jak ženský,tak chlapi), to snad ani není možný - hlavní soutěžící měl fakt velký výběr, jeden za osumnáct a druhej bez dvou za dvacet (v lepším případě). Šance najít v tomto pořadu svou životní lásku byla tedy asi padesát na padesát, bohužel ale jenom asi 10 %..................moje hodnocení = 1,5 z 10. ()