Současný příběh ve stylu Bonnie a Clyde o osudech dvou milenců, kteří jdou cestou plnou zloby, ničení, scén a vražd. Hrdinové se drží hesla:"Patří nám vše, po čem toužíme". Avšak neuvědomí si , že za vraždy je nutné čekat trest. Film má reklamu jako spojení Tarantina a kultovního "Bonnie & Clyde". (LIVINGDEAD)

pornogrind

Z filmu mám celkem rozporuplný pocity. Začátek byl jako přes kopírák a chtě nechtě každýmu se musí vybavit Pulp Fiction(1994). Konkrétně pak Honey Bunny/Pumpkin a scéna v bistru. Pak už je to spíš ve stylu Natural Born Killers(1994) nebo spíš slabej odvar tohoto kultovního filmu. Je pravda, že mě sice překvapilo jakým směrem se ke konci začal snímek ubírat jako celek ale film působí dosti nesourodě a neuceleně. Co mě sere na výsost je absence jakéhokoliv násilí, gore a krve. Mohla z toho být slušná jízda. Je z toho ale nemastný neslaný cosi bez větší akce a smyslu. ()

Larrysbride

Naprosto brilantní první polovina filmu slibuje lehce romantický akční road movie, avšak přibližně v 50. minutě se film zvrhne v tupý rádoby horor s námětem, který není nijak zajímavý, natožpak originální... Snímek jakž-takž zachránil vcelku nečekaný konec a já tak, stále pod vlivem zmíněných prvních cca padesáti minut, hodnotím 75%. ()

Barrymore

Netradiční pohled na peklo, propracovaná psychologie, opuštěná krajina, hříchy minulosti a láska. Toto všechno vytváří napínavou podívanou. Někdo by mohl gangsterskou dvojici přirovnávat k Bonnie a Clydovi, ale ve skutečnosti jde o naprosto odlišné postavy. Na tomto filmu mne nejvíc zaujal jeho závěr. Na několika málo místech byl děj poněkud zmatený, ale přesto za stylizaci a herecké výkony těch pár herců tedy 95 %. ()

JASON_X

Hodně příjemné překvapení. Pří úvodní scéně rozhovoru v bistru jsem film tipoval na nějakou další trapnou napodobeninu Pulp Fiction, a navíc nejspíš natočenou nějakým režisérským neumětelem. Ale velký omyl - je to skvělé jižanské road movie se svého druhu morálním poselstvím a filosofickým přesahem, a s překvapením (aspoň pro mě) v samotném závěru. A se skvělými hereckými výkony hlavního páru. Především Rachel Miner je typově dokonalá a herecky naprosto vynikající a uvěřitelná, určitě víc než třeba Juliette Lewis v Natural Born Killers. Je škoda, že tenhle film vidělo a hodnotilo tak málo diváků (8 komentářů včetně mého, to je nepochopitelné), určitě by potěšil mnoho milovníků "divných" filmů, mezi které já samozřejmě patřím. Objektivně na čtyři hvězdy, tu pátou dávám subjektivně z dobrého rozmaru po druhém zhlédnutí. ()

lennyd

Betty a Billy (Rachel Minner a Christian Kane) si nikdy s ničím nedělají těžkou hlavu - potřebujete peníze, šup do banky (samozřejmě po zuby ozbrojení), chcete dobrou snídani - šup do baru (taktéž ozbrojeni). Jenže nyní padla kosa na kámen, a Billy skončí v železech. Po sedmi letech se Betty podaří jej dostat z lapáku ven, a doufá, že budou pokračovat tam kde před sedmi lety přestali. Ale sedm let za mřížemi jednoho dokáže změnit ... Tak asi takhle - polovina filmu se mi líbila moc (ta krimi polovina ve stylu starých Tarantinovek), a ta druhá polovina se mi zas nelíbila vůbec (hororově-mysteriózní část). Vůbec nechápu, proč se tam autoři snažili něco takového rvát - zvlášť když to se zbytkem filmu vůbec nedávalo smysl, neseděla časová linie, a vůbec .. že já se s tím píšu - prostě toto ne-e. Christian Kane i Rachel Miner si ale svými rolemi poradili obstojně, zvlášť Rachel Miner - ale ta by mohla klidně na plátně stát jako tvrdý Y, a stejně by se mi líbila (prosím nehledat souvislosti s tvrdým Y :) )... ()