Zoe má za sebou veľa partnerských vzťahov, ale nájsť toho pravého sa jej nepodarilo, a tak sa rozhodne stať matkou na vlastnú päsť. Dohovorí si návštevu u lekára za účelom umelého oplodnenia. Hneď po zákroku však stretne atraktívneho Stana, muža svojich snov, ktorý na ňu pôsobí veľmi nádejným dojmom. V snahe získať a nevyplašiť svojho nového nápadníka sa Zoe snaží ukryť svoje tehotenstvo, a tak spôsobí ohňostroj nedorozumení a chýb, z ktorých je Stan zmätený. Keď sa Zoe nakoniec prizná, Stan začne zvažovať či vo vzťahu má zmysel pokračovať. (TV JOJ)

sallyann

Čekala jsem další nudnou a hloupou romantickou slaďárnu, ale ZP je parádní od začátku do konce. Alex O´Loughlin se snad konečně dostane do hledáčku Holywoodu - ten chlap má neskutečný charisma :o) Jennifer je zpět a na to, že jí je už 40, je to pořád krásná ženská. Scéna domácího porodu do vody mě fakt dostala. :D :D :D P.S. Toho psa na kolečkách budete milovat!!! ()

Dever

Soundtrack Stephen Trask: 1. What Is Love? - Jennifer Lopez ,2. Say Hey (I Love You) ,3. Fallin' For You Colbie - Caillat ,4. Disco Lies - Moby ,5. A Beautiful Day - India.Arie ,6. Key To My Heart - Jessica Jarrell ,7. Crabbuckit - K-Os ,8. Bottles - VV Brown ,9. You Me & The Bourgeoisie - The Submarines ,10. Let's Finish (Sinden Remix) - Kudu ,11. Daydream - Titles Theme from The Back-up Plan - Stephen Trask ,12. She Drives Me Crazy - Raney Shockne f/ Barbara Perry ,13. What A Wonderful World - Raney Shockne f/ Barbara Perry ()

Olík

Minutu na to co svobodná Zoe opustí kliniku, na které se nechala uměle oplodnit svede verbální souboj o prázdné taxi s tím pravým – to je náhodička, že???? A pak už to jede….další náhodné setkání, první rande, druhé rande, hodíme se k sobě?, bude dobrý otec?, chce jím vůbec být?, rozchod, slzy, happy end…………….zkrátka romantická komedie s Jennifer Lopez – však je všichni známe. ()

jafuska

tak co napsat k tomuto filmu? začátek slibný, ale pak se zbytečně protahovali některé stopáže filmu, až na konec bylo vše zdlouhavé, Jennifer Lopez zahrála dobře, je to fakt pěkná herečka, ale bohužel v poslední době hraje v docela nezáživných filmech, což je velká škoda, má dobrý potenciál jako herečka, a umělé oplodnění pro sovbodné matky? Pokud vím, v realitě by to nebylo možné, no budiž ve filmu je nejspíš dovoleno úplně všechno, Pro mě zklamání, škoda ()

Radiq

Zaměřeno hlavně na lidi procházející těhotnym obdobím svého života. A těm to taky může připadat docela vtipny, protože se v těch situacích poznávaj. Jinak je to ale docela průměrná romantická komedie s jasným dějem a ještě jasnějším koncem. Chvílema se tam ale najdou i světlejší chvilky, kdy jsem se fakt od srce zasmál, i těm na první pohled trapnejm fórům. Jennifer Lopez je na to už možná trochu stará, ale i tak se celkem dala a Alex O'Loughlin byl docela sympatickej týpek, tak proč ne. Je to prostě obyč jednoduchá komedie, nic víc. ()

• Jennifer Lopez sa vyjadrila, že ju scenár zaujal, pretože práve porodila dvojičky. (dwdb)
  • Psa Nuts hrali tri rôzne psy. (dwdb)