Zázraky přírody

Adam Rezek

Kamera:

Jan Matiášek

Účinkujú:

Vladimír Kořen (moderátor), Maroš Kramár (moderátor), Marcela Augustová, Iva Pazderková, Vojtěch Kotek, Yvonne Přenosilová, Zdeněk Izer, Bohumil Klepl (viac)

Moderátoři Maroš Kramár a Vladimír Kořen vás provedou pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a samozřejmě se bavit. Naším tématem je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využít jejích obrovských "vynálezů". Těšit se můžete na Petra Fejka, Vojtu Kotka, Marcelu Augustovou, Ivu Pazderkovou a živého geparda. Dozvíte se, jak fascinující jsou lidské svaly. Odhalíme tajemství žraločí kůže nebo vám ukážeme, jakým způsobem pomáhá slavná rybička Nemo nám lidem. A jako vždy nebude chybět unikátní pokus moderátora, který tentokrát vystaví své tělo výboji o síle milion voltů. (oficiálny text distribútora)

josieaddms

Všichni jsou dost negativní, ale mě osobně nepřijde tento televizní pořad až tak špatný. Mám Maroše Kramára ráda, a myslím že moderování této soutěže zvládá celkem obstojně. Otázky jsou zajímavé, a divák se trošku baví, a trošku se i něco naučí. A zejména kluky ve věku 0 až 99 s nějakým zájem a zvířata a přírodu to neskutečně baví. Jinak vždycky záleží na tom, co přijde za hosty, jak jsou inteligentní, jak vtipný a jak pohotový. To by se musel každý díl hodnotit extra. Je to takový ten slušnější průměr. ()

Brtniik

Viděl jsem dva díly, když inzerovali něco, co mne obzvlášť zajímalo, ale chce to velké přemáhání. Nepochopil jsem základní myšlenku (účel) pořadu - zhusta podivní umělci moderovaní třeťotřídním exportem z SK, myslím Maroše Kramára, odpovídají na podivné otázky (někdy nelze než tipovat) a "baví" nás. Pak se vynoří pan Kořen (čest a sláva mu, kdyby se účastnil toliko rozumných projektů) a ukáže nám trocha školní vědy. Tuhle jsem náhodou zaslechl "hlas shůry", co je neklamným důkazem, že je to překoupený pořad, dozajisté ze země, kde mají jisto jistě daleko nevzdělanější publikum než u nás. Něco příšerného! ČT fuj fuj a rákoskou přes záď za vyhozené oběživo. ()

blackrain

Se zajímavostmi z přírody by šlo zcela určitě naložit i jiným a já věřím, že i zajímavějším způsobem. Tohle, co nám předkládá ČT o sobotním večeru je strašně málo a bohužel je to i velmi nudné. To už by bylo asi lepší, kdyby se jednotlivé zajímavosti vybraly a používaly se jako krátká výplň mezi jednotlivými pořady. Moderátorská dvojice mohla být taky zvolená jiná. ()

Arsenal83

Keď k nám prídu českí umelci moderovať, nebadám, že by sa snažili hovoriť po slovensky. Ani to od nich nikto nepožaduje, čeština nám nevadí, nevadí to divákom, je to prirodzené. Jedine Donutil si sem tam struhne slovenskú repliku a naozaj krásne a čisto. Ale keď príde Slovák do Česka, snaží sa mluvit, pritom mu to vôbec nejde a človek sa za neho cíti trápne. Ako ponížený služobníček. A presne taký bol aj výkon Maroša Kramára. Jeho sprznená čeština je len trápnym gestom lokajskej kreatúry, ktorá je herecky výborná, ale vždy vedela, kam sa správne strčiť. Aj takto otrocky. ()

VLADEK

K těmto typům pořadů se obecně vyjadřuji a hlasuji výjimečně, zejména když je ani nevyhledávám a sleduji jen z donucení při nějaké návštěvě. A protože jsem letos viděl už asi 4 díly, tak musím. Pan Vladimír Kořen se chová jako sexista a misogyn, prase, šokující zjištění. Kdo to nevidí tak musí být slepý. Pan Maroš Kramár se snaží a jen za něj dávám jednu hvězdičku. ()

• Krom klasických dílů je každoročně vysílán i Silvestrovský speciál. (fabecc1222)
  • Jakub Prachař v epizodě odvysíláné 1. května 2021 uvedl, že se díky tomuto pořadu společně s Petrem Kolečkem po 25 letech znovu objevili na obrazovce. V roce 1996 se oba dva v pořadu Tykadlo objevili jako tehdejší studenti Gymnázia Jaroslava Seiferta. (TomasSlach)