Gangy očima Rosse Kempa

• Česko Ross Kemp: Gangy světa (viac)

Ross Kemp hledá gangy po celém světě. Ukazuje jejich praktiky, místa, kde se scházejí a dělá rozhovory s jejich současnými i bývalými členy. Někdy ho gangy dokonce na chvíli pustí mezi sebe. (savra)

Mustaffa

Brutální, syrový a až neskutečně drsný pohled do světa gangů. Do světa, ve kterém slovo život nemá moc velkou cenu. Příběhy lidí snad z úplně jiné planety, ve které platí úplně jiné pravidla a zákony. Z tohoto dokumentu vám jde opravdu mráz po zádech a to Ross Kemp jen nechává členy různých gangů vyprávět svoje příběhy... ()

herech

Opravdu jiný počet než maximálních 5 hvězdiček si tento dokument nezaslouží. Dá se říct, že žádný jiný dokument nám nic podobného nenabídne. Jako Ross si opravdu dá tu práci a dostane nás až k samotnému jádru gangu a odhaluje nám někdy opravdu šokující skutečnosti. A jako gangy, s nimiž se Ross střetává jsou opravdu zajímavé...A vlastně celý způsob jak do nich postupně proniká a jak vychází některé pravdy na povrch je dost zajímavý. Doporučuji určitě. ()

ghatos

Originální a svým obsahem našlapaný dokumentární projekt, který může pomýšlet na absolutní špičku. Divák nahlédne do různých zemí celého světa, kde lze vidět fungování jednotlivých gangů. Výtku si zaslouží někdy povrchní vyprávění (nemohl jsem se zbavit dojmu, že to nejzajímavější je vystřiženo), ještě horší jsou občas triviální otázky Rosse Kempa. Ty iritovali gangstry i mě. PS: Původně jsem dal 4*, ale po zhlédnutí dílu Keňa speciál jsem si to rozmyslel a dal jsem maximální hodnocení. ()

crha

Některé díly jsou super, ale zpětně mi dosti splívají. Z dílů, které jsem viděl, byly skoro všechny z negerských zemí nebo o negrech a podobném prevítu. Takže jediný vyloženě zapamatovatelný díl byl o polských pologramotných dementonazichuligánech. Viděl jsem asi 10 dílů a vesměs tady RK naráží na hrozně hnusný týpky, se kterýma bych teda opravdu neměnil. Některých mi bylo kupodivu i líto, ale stejně bych všem přál, aby se postřileli navzájem. Kemp je fakt borec, protože já bych se při natáčení některých dílů normálně posral strachy. I když myslím, že i on občas musel měnit připosraný prádlo za rezervní. ()

kinghome

Tak tenhle plešoun má asi pořádně velký koule. Já bych byl posranej až za ušima. Ale je fajn, že se někdo vydal na cestu a prozkoumal gangy po celém světě. Je to strašně zajímavé téma, které stojí za vidění. Vidět praktiky některých gangů je vážně úchylně úžasné. Vážně obdivuju Rosse Kempa, že do toho jde. Divím se, že ještě žije. ()