Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a že rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína.
Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu reštauráciu a priateľský vzťah s bývalým manželom Jakom, ktorému už odpustila, že ju pred desiatimi rokmi podvádzal s výrazne mladšou sexi ženou, a tú si hneď po rozvode zobral za manželku. Pri príležitosti synovej promócie si ex-manželia spolu vyšli na nevinnú večeru, ktorá sa však po niekoľkých litroch vína a krásnych spomienkach na dávne spolužitie zmenila na vášnivý sex. A tak Jane so svojím exmanželom podviedla jeho terajšiu manželku, s ktorou ju podvádzal on, keď boli ešte manželia. Nejako sa to komplikuje? O Jane má záujem aj bytový architekt Adam, ktorý si neuvedomuje, že sa ocitol uprostred veľmi bizarného ľúbostného  trojuholníka. Ktorého z mužov si Jane vyberie? A čo na to jej deti? (TV JOJ)

Rocky62

Tímto filmem jsem zakončil tvorbu mé oblíbenkyně a zároveň se přidávám k těm, kteří považují poslední film Nancy Meyers za nejslabší. Baldwin a Streep jsou sice příjemní a něčemu se tu také nechá zasmát, ale převažují zde záporné stránky. Oplzlý Steve Martin, kterému jsem nikdy nepřišel na chuť, samotná ujetost snímku a pro mě nepříliš sympatická zápletka. Očekával jsem větší zábavu. 60% ()

Renton

Scénář: Nancy Meyers .. Po Prázdninovém podprůměru, plného hloupých taškařic, přišla Meyers s celkem příjemnou a dobře obsazenou komedií, prudce cílenou na ženy pokročilého věku, kde zaručeně funguje (ověřeno). Sám jsem ji zhlédl bez zádrhelů a nezávazně se i pobavil. ()

swamp

I když zrovna nemusím Baldwina ani Martina - jedná se o příjemnou oddychovou vztahovou komedii, které vévodí Meryl Streep. Přestože snímek místy sklouzává k trapné klišoidní zábavě (nahý Baldwin před laptopem), dokáže být ten stařecký milenecký trojúhelník místy velice uvěřitelný, za což dávám režisérce plusové body a film doporučuji zhlédnout. ()

Galadriel

Myslím, že jsem dost mimo cílovou skupinu tohohle filmu, nicméně i tak mi, přesto že je to samozřejmě jedno klišé za druhým, připadal příjemný a pohodový. Lví podíl na tom má samozřejmě stále svěží a výborná Meryl Streep které velmi zdatně sekundují celkem netradičně obsazení Alec Baldwin a Steve Martin. Příjemný film na nedělní odpoledne, který chvilkově pobaví, potěší, ale na dlouho v hlavně nezůstane. ()

Slarque

Nancy Meyers není nijak zvlášť dobrá scenáristka ani režisérka. Ale umí dát dohromady zajímavé herce. Je tu několik krásně vypointovaných scén, plných báječných dialogů. Ale film jako celek zase natolik dobrý není, je občas až zbytečně ukecaný, většina vedlejších rolí je jen nevyužité křoví (čestnou výjimkou je tu pouze John Krasinski) a možná by mu prospělo zkrácení. Skvostná je opět Meryl Streep, výborný Alec Baldwin a asi po deseti letech mě zase jednou bavilo sledovat Stevea Martina. ()

• Interiér domu hlavnej hrdinky filmári vybudovali na obrovskom broadwayskom pódiu v Brooklyne. Jeho stavba a výber každého doplnku trvali niekoľko mesiacov. (pokerkiller)
  • Meryl Streep (Jane Adler) si ve filmu stěžuje na pokleslé víčko. Ve skutečnosti jde pouze o jeden z jejích hereckých triků. (Ernia)
  • Natáčení snímku probíhalo od dubna do srpna roku 2009. (jezurka42)