Extract

• Slovensko Extrakt (viac)

Joel (Jason Bateman) je vlastníkom firmy, ktorá získava výťažky z rastlín. Zdá sa, že už čoskoro zarobí poriadne peniaze, ale potom sa na neho začne valiť jedna katastrofa za druhou. Najskôr sa jeden z jeho zamestnancov nešťastnou náhodou vážne zraní, potom Joel zistí, že s manželkinou vernosťou to nie je tak, ako si myslel, a ďalšie problémy so zamestnancami nedajú na seba dlho čakať, najmä keď sa na neho zameria právnik Dean (Ben Affleck). Joelov jeho plánovaný pokojný život je v ohrození, a preto musí podniknúť niečo výnimočné. (TV JOJ)

Shit

Vcelku pohodová komedie, která ze začátku navodí dojem takovýho toho typickýho příběhu podvodnice - ňouma a dál už by to pak mělo být jasný, ale tak nějak jaksi se tvůrci asi pokusili o inovaci, ale sám za sebe teda nemůžu říct, že bych v tom viděl nějaký pozitivum, sice sem neviděl podobnej příběhu už postý, ale zároveň film tak trochu postrádá kompaktnost a celkově vtipnost a příběh bohužel vyšumí do ztracena bez pořádnýho vyvrcholení. Ale co se tomuhle filmu teda nedá upřít, tak to je naprosto skvělej a zarostlej Ben Affleck, kterýho jsem málem nepoznal ()

Soweek

Mike Judge patří mezi mé obllíbené režiséry. Jednak proto, že každá jeho komedie je jiná a jednak také proto, že ne každému sedne jeho smysl pro humor. V Extractu je pár situací, které jsou vysloveně dělané na zasmání pro každého, ale jinak celý film přímo srší sarkasmem a ironií, jenom je škoda, že hodně lidí to v tom nevidí. I přesto, že dávám pouze tři hvězdy, cením si tohoto filmu mnohem více. ()

mala_kea odpad!

Naprosto bez nápadu. Naprosto bez srdce. Affleck kdyby tam radši nebyl. Jen potápí ještě hlouběji tuto již potopenou lod, která však nevezla žádný náklad. Pasažéry ani nezachrání záchranné čluny, natož Mila Kunis, která je tam pouze na ozdobu. Prostě zůstane položená na dně už navěky a doufám, že už se nikdo nebude pokoušet o její vyzvednutí, popřípadě napodobení. ()

predators

Příjít s pořádnou komedií není žádná sranda, navíc to vypadá, že když se v ní neobjeví minimálně 50x slovíčko "fuck", tak nemá šance na úspěch už vůbec. Extract se jim vyhýbá a jde si svou vlastní cestou ochucovadel a my můžeme okusit jejich lehce nasládlou chuť... Další komedie u které jsem se moc nenasmál, ale je bez "fuck" a není dementní... :-) 50% ()

Likan7

Když je jediný vtipný moment v celým filmu jen návštěva otravného souseda, který je na obrazovce dohromady asi 10 minut, je to bída. Příběh je fajn, ale je to prostě natočený tak nudně, bez špetky humoru nebo šťávy, že to diváka začne po půl hodiny nudit k smrti. A ten pocit se bohužel prohluboval celý film. Bateman je sympaťák ať hraje cokoliv, a Mila i Kristen jsou nádherný, jenže jsou v tak děsivě nudným scénáři, až mi přišlo, že to sami vědí a nebaví je to...jako mě. ()

• Natáčení probíhalo převážně v americkém státě Kalifornie ve městě Santa Clarita v srpnu roku 2008. (Terva)