Dívka jede sama v autě. Po cestě narazí na mladíka, který potřebuje svézt. Po nějakém čase dojedou do tamějšího baru, jehož majitelka se zdá být milá. Ovšem opak je pravdou. Ta si ochočila zdejší nestvůry, které žijí v podzemí a musí jim dodávat lidskou krev. Začíná boj o přežití. (Beckett51)

verbal odpad!

Někteří žabožroutí scénáristé a režiséři v jedné osobě by měli přestat čichat lepidlo. Neprodleně! Ale možná, že mu teď děsně křivdím! Třeba je Franck Richard jen retardovaný syn majitele filmového studia, kterému dal papá nádherný dárek k narozeninám a umožnil mu vizualizovat jeho ementálové noční poluce! Na Festivalu slaboduchého diváka něco takového určitě získá i Zlatého Dawna, tak proč to nakonec nemrsknout do distribuce, že ano..... ()

J*A*S*M

V podstatě blbost a scenáristická křeč, ale prostupuje tím dost zvláštní atmosféra a pár momentů (když se objeví monstra) je vyloženě skvělých. Z celého La Meute jsem měl dojem, jako kdyby jej natočil značně vyčerpaný Jean-Pierre Jeunet. Z mnou velmi očekávaného filmu se zkrátka vyklubal takový podivný patvar, který se občas snaží postrašit, občas pobavit, ale daří se mu to jen střídavě. Konec divný. Dávám něco mezi 40 a 60 procenty. ()

JFL

Nesoudržný pokus o mix řady hororvých motivů svůj neúspěch maskuje hutnou atmosférou a výpravou, která se vyznačuje každodenní omšelostí. Jenže právě snaha nacpat do jednoho příběhu co nejvíce žánrových schémat ústí v rozpadlý scénář, který postrádá jakoukoli vnitřní logiku s výjimkou trucovité umanutosti tvůrců, že postavy se budou řídit jejich pokyny a ne rozumem. 3/10 ()

Bloody13

Ze začátku to vypadá na další trapnou variaci Texaskýho masakru, ve které se dívčina dostane do spárů pošahané rodiny. Naštěstí se v polovině tenhle klasický hixploitaion přepne v úplně odlišný (sub)žánr, což byla vítaná změna. Posledních 20 minut obsahuje trochu napětí a hlavně několik překvapivých i krvavých momentů, viz rozstřelená ruka. Takže z očekávané srajdy se vyklubala docela příjemná oddychovka, i když z francouzských krajin pořád jen čistě průměrná. ()

EvilPhoEniX

Prvních 10 minut nasvědčovalo k mému oblíbenému žánru, Sice se to změnilo na Zombie Survival,Překvapivě to celkem sedlo... Zombíci mi připomínali Voldermorta z Herryho Pottra, takže dávám velké bezvýznamné plus:) A Působilo to na mě zcela průměrně.. Každopádně.. Gore opět super, co jiného čekat od Francouzů, aspoň v tomhle směru mě nezklamali :) ()