Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Réžia:

Václav Svoboda

Účinkujú:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (viac)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiálny text distribútora)

Phobia

Hvězdičku dávám proto, že se na to nemusím dívat. Jinak neznám jistější způsob, jak si posrat celé dopoledne, než hned po probuzení pustit bednu a posnídat s Nohou. Ale dokud je absolvování pořadu čistě dobrovolné, ponechám těch nečestných 15%. Pokud na to někdy budu NUCENA čumět, hodnocení klesne na odpad - snad tato děsivá verze budoucnosti nikdy nenastane. ()

wosho

Je to monotonní pořad, který se opakuje neustále pořád dokola (jak to vystihl můj bratranec xladojx). Ale každé všední ráno si u něj dám čaj, podívám se na ten nejubohovější přehled zpráv, zjístím kde se vymlelo auto a co píšou v Blesku. A to mě k tomu rannímu vzbuzení a uschopnení do čůrakoviny zvané hokna stačí .-) ()

Koryntos

Snídaně s novou mě opravdu nejvíce bavila, právě se Slávkem a Markétou.Vzpomínám si, jak dělali různé pokusy, jak radili, jak se správně učit, nebo na výuku angličtiny s Michaelem, na úžasně vybavené studio a na soutěže o psa Nováka. A já se ptám, kam se to všechno podělo? První verze pořadu byla neotřelá, zábavná a dokázala mě zaujmout a hlavně byla daleko více zaměřena na dětské publikum. Když to srovnám s dnešní Snídaní s novou, tak ta dnešní je děs a hrůza. Pro děti je tam maximálně pohádka jednou za hodinu. Slovník moderátorů, by také občas stál za pováženou, navíc témata, které někdy rozebírají o půl osmé ráno, kdy na Snídani koukají ještě děti, by měli někdy opravdu vypustit úplně, nebo je rozhodně nepublikovat v živém vysílání. Dívat se na znavené moderátory a moderátorky, kteří jsou občas úplně mimo, může působit komicky párkrát v měsíci, ale bohužel ne ob den. Jsem ráda, že už jsem dávno dospěla, protože takové ranní vysílání dětem rozhodně nezávidím. ()

Vodin

Když je člověk ještě rozespalej, tak snese hodně. Většinou pěkná moderátorka, s nějakým Lojzou, kterého si ani nevšímám a říkám si radši kdyby tam nebyl. Ale aspoň sleduju jak mi ty hodiny ubývají a budu muset jít zase makat, dozvím se jak se asi obléct,protože z okna se podívat je moc složitý a občas se dozvím jak uplést nějakej věnec, nebo udělat něco z papíru aneb nesnesitelný Láďa Hruška. 50% ()

LiVentura odpad!

Neuvěřitelné, když občas omylem pustím, nemohu se samým údivem odtrhnout, jak nám všem tato televize "zpříjemňuje" ráno... Kopněte už nekdo ty "modelky" do prde+e, vždyť to není normální!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

• Za dvacet let se ve Snídani s Novou vystřídalo 40 tisíc hostů. (M.B)
  • Od 5. září 2022 se pořad vysílal ze zbrusu nového studia a také s názvem, ve kterém už chyběl dovětek „s Novou“, tedy jenom Snídaně. (DominatorCZ)