Sama doma

(relácia)
Publicistický
Česko, 1998, 56 min

Účinkujú:

Veronika Boleslavová (moderátor), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (viac)

Živě vysílaný kontaktní publicistický pořad poskytuje především ženskému publiku zajímavý a inspirativní program, servis, zábavu i informace - a to vše živě s možností okamžité reakce Vás diváků. Program se skládá z celé řady rubrik a doplňují jej hosté z řad lékařů, sociologů, psychologů, ale i známých a zajímavých osobností. Ženy se samozřejmě dozvědí mnohé i o nejnovějších trendech v oblasti odívání, kosmetiky, úpravy vlasů atd. Nechybí ani zajímavá soutěž. (oficiálny text distribútora)

Fridecka

Pro cílovou skupinu divaček obsahuje mnoho přínosných informací. Kdyby opravdu jen zlomek z nich se z některých rad lékařů a jiných odborníků poučilo! Ale bohužel myslím, že právě ty maminy, které by to potřebovaly nejvíce, to asi nesledují. Hodnotí to tady spousta chlapů a pitomců, kteří vůbec nejspíš netuší o čem všem se tam povídá. Je pravda, že tlachání moderátorek bývalo ćasto k smíchu, ale hosté mluvili vždy dost k věci. Např. Stáňa Lekešová bývala má favoritka..A mimochodem, pracanti, pořad se vysílá v době, kdy všechny poslušná miminka hezky spinkají a s nimi i jejich mamky, někdy právě u televize, ve které ještě nedávno běžely na všech ostatních programech jen přiblbé seriály! Tak je nechte žít, holky ze Sama doma! ()

morfas

Poněkud zavádějící název, protože tento zajímavý televizní magazín není určený jen ženám. Jsem rád, že tento pořad existuje, protože se zabývá tématy, o kterých z nejrůznějších důvodů nechceme mluvit před svým lékařem, ani v okruhu svých nejbližších, natož veřejně. Kromě toho je to poradna, která poskytuje cenné rady a doporučení z nejrůznějších odvětví, opřená o názory a zkušenosti odborníků v daném oboru. Navíc, každý týden je věnován nějakému hlavnímu tématu. Výpis jednotlivých dílů, naleznete na webu pořadu. Sama doma - témata týdnů ()

reditelka

Já bych tenhle pořad úplně nezavrhovala. Soustředěně se na to sice dívat nedá, ale jako kulisa při vaření nebo žehlení to docela ujde. Nemusíte u toho totiž přemýšlet a ještě se dozvíte, jak nejlépe vyléčit opruzeniny dětí nebo kvasinkovou infekci. Za tohle si tu jednu hvězdičku určitě zaslouží. Jen pozor, ať nedopadnete jako ta "sama doma" z České sody. ()

Everyone

"týdatadadytataptadamtýdam týdatadadytataptadamtýdam taptadapdam" Mně se líbilo, jak to komentoval Kraus: "...a pak tam řeší takové ty důležité věci, jako když si dítě zapomene doma šálu", mimicky napodobuje moderátorku, která se empaticky tváří jako zoufalý rodič. Z bezradného obličeje vyloudí otázku, jakožto zoufalá matka (stále paroduje moderátorku), směrem k odborníkovi, který by ji mohl svými hlubokými znalostmi zachránit a vyřešit její problém: "Co s tím?" ()

SOLOM.

Pořad určený skutečně hlavně pro ženy – většinou se tam tlachá o „hovně“, ale teď když už jsem dlouhodobě na marodce a ulehl jsem k odpolední siestě, tak jsem si to pustil jako pozadí ke spaní, no a ono světu div se, občas se tam probírají vážně zajímavá témata – hlavně co se zdraví a nemocí týče (dokonce tam rozebírali i mou diagnózu, takže jsem vydržel čumět až do konce). Nicméně kromě Ester ty moderátorky za moc nestojí… ()