Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiálny text distribútora)

AllShallFall

Já si myslím, že tohle je jeden z mála pořadů, který má smysl. Doktorka Kateřina Cajthamlová je jedna u osob, která se konečně začala zabývat obezitou našeho národa a řeší jej radikálně. Dříve se tvrdilo, že češky jsou krásná děvčata... No a já musím říct, že už to dávno není pravda.. Naše ženy jsou přecpané samími mcdonaldy a fastfoody a pak chudinky brečí za to jak vypadají. Tento pořad je tomu důkazem a ja nevidím důvod proč tomu nevěřit. není to žádná mediálni fikce, ale tvrdá skutečnost, že náš národ degeneruje. A díky za každého takového člověka jako je Kateřina Cajthamlová. Pouze za ni dávám 4 hvězdy. ()

Chrysopras

Tak tomuhle pořadu jsem vděčnej za to, že vidim spoustu příkladů, kam to nechci dopracovat! Zatim jsem spíš jak lunt, ale dostávám se do kritickejch let, kdy se k celoživotně praktikovanýmu špatnýmu stravování přidává úbytek pohybu... No a sledování tv z gauče a filmů ze sedačky zdraví moc nepomáhaj, takže bych vlastně měl dávat všemu samý odpady :-))) ()

vesper001

Strašně ráda se dívám na pořady o zdravém životním stylu a cpu se přitom něčím smrtícím. Tudíž tento způsob zábavy zdá se mi poněkud nezdravým. :) Jde o show podobné koncepce jako Ano, šéfe!, kde je ale na místě restaurace v nesnázích jedinec v nesnázích. Ten je nejprve znectěn za své nekonfekční tělo i duši, pak následuje více či méně emocionální snaha o nápravu, a poté šťastný či nešťastný konec (přičemž happyend diváka motivuje a unhappyend diváka potěší, je tudíž třeba obojí pravidelně střídat). Záměr jistě chvályhodný = jsme tu od toho, abyste ani doma nejedli blafy. Jenže… se Šéfem mi prostě chutná víc než s Doktorkou. ()

kulyk

Jsem brambůrky. Roztomilé, vysmažené, duševně křupavé brambůrky. K pořadu samotnému - zase to maločecháčství! Proč si - kurva - trošku nevěříme? Furt nějaké mindráky. Správná emerická sádlonoška narve hrdě svých dvě stě do legín a mini topu, a jak je sechci! Pravda, občas taky zblbne z nějakých televizních vychrtlin. Pročež cvičí na všemožných běhopedech a rotostrojích, v jedné ruce řidítko, ve druhé osmaženou snickersku a její prdel pak připomíná na špičku postavený trojúhelník. Což je přece bomba, ne? Kdyby náhodou přece jen zatoužila po drastických změnách, nechá si odsát pár hektolitrů omastku a to je trprve ono. Pak její sošná figura, podobná válci s několika výdutěmi a jednou splasklinou, navlečená do pár desítek metrů neoprenu potištěného hvězdopružným motivem, konečně může udivit na majami bič! A my tu děláme z komárů mamuty. ()

Jacinda

Na rozdíl od diet, šílených hubnoucích postupů a zázračných metod ukazuje pořad zdravé hubnutí prakticky výhradně jídlem, spojené se zdravím pohybem. Z pořadu jsem se naučila spoustu důležitých věcí - složení jídla, množství jídla, reakce těla na hlad a na potraviny, atd. Pořad doporučuju všem, kteří se snaží zhubnout. Já kombinuju insanity workout, Jste to co jíte a výživového poradce - výsledky jsou ohromné ()

• Kateřina Cajthamlová není profesí diabetolog, ale internista a systematický terapeut. V jednom rozhovoru přiznala, že se k pořadu dostala nedopatřením a počátečním nepochopením, oč v něm vlastně půjde. Její kolega Petr Havlíček je dokonce původně zootechnik. (Olík)