Remake klasického hororu z roku 1984 podľa poviedky Stephena Kinga... Večne rozhádaní manželia Burton a Vicki Stantonovci cestujú autom naprieč krajinou a nedopatrením zrazia malého chlapca. Burton zistí, že ešte pred autonehodou chlapca niekto podrezal a na diaľnicu sa dostal už len s vypätím posledných síl. Manželia naložia zomierajúceho chlapca do kufra auta a vyrazia do najbližšieho mesta po pomoc. Po príchode do Gatlinu v Nebraske však nemôžu nájsť nijakých obyvateľov. Mesto vyzerá byť dlhé roky opustené. Netušia, že mestu vládne kazateľ Isaac so svojimi šialenými detskými stúpencami, ktorí pod jeho vplyvom vyhubili všetkých dospelých obyvateľov. Deti si tu vytvorili pekelný náboženský kult, žiadne z nich sa nedožije viac než devätnásť rokov a všetci slepo nasledujú osemročného proroka Isaaca. (TV JOJ)

Jigsaw88

Tak tímto jsem byl opravdu zklamán. Jako milovních předešlé série se tohle nedá považovat bohužel ani jako remake. Dle mého názoru špatně zvolena hlavní postava Iszaka. Z toho klučiny nejde ani minimum strachu na rozdíl v původní sérii. Vůbec se na tu roli nehodí. Potom scény s vojáky s kulomety byly hodne prehnané, ač šlo o vzpomínky. Dvě hvězdy dávám opravdu jen z nostalgie a za nápad. ()

BoredSeal

Zbytečný nešťavnatý remake s původní povídkou těžce pod sedativy. Jasně, ani originál adaptace - malá kultovka - nebyla úplně ideální, ale dařilo se jí mít atmosféru strachu a solidně divné úhlavní děti, nemluvě o masakru na začátku. Tohle je prostě vitacit v prášku, kterej se chystáte smíchat s vodou a zjistíte, že vám někdo prodal sáček bez vitacitu. ()

Seabeast

Špatně, špatně, špatně... Ale co? VŠECHNO! Neviděl jsem zatím nic z původní nekonečné série o dětech z kukuřičných polích, která prý vychází z jedné krátké povídky, ale tohle byl čistokrevný filmový průjem. Málokdy se mi stane, že bych po smrti hlavních charakterů přímo lačnil, tak jako zde. Dětem jsem fandil! Naštěstí tu uječenou pizdu dostali "poměrně" rychle, ale s tím chlápkem to nějak moc dlouho trvalo. A jak jsem to nedokoukal, tak ani nevím jestli chcípnul. Snad jo. Haleluja, žehnám vám vole! ()

johnymdoe

Film kde si člověk prvních 45 minut přeje aby ta uřvaná hlavní hrdinka konečně umřela a film který by byl celkem zajímavou vyvražďovačkou nebýt "oživlé" kukuřice,která možná byla před 30ti lety v originále strašidelná, ale teď mi připadla jen nemožné trapná a k smíchu.Původní film/y si už prakticky nepamatuju..knižní předlohu jsem nečetl,ale tohle mě fakt zabilo.Doporučuji jen masochistům a to jen prvních 10 minut..pak vypnout a nikdy již nezapínat. ()

yeniczek odpad!

:D Možná to bylo tím šílenym dabingem, ale rozjímání a hádky o Vietnamu byly absolutní scénáristická špička! Připočtěte dokonalou honičku kukuřičným polem, kde Vám po půl dni nahánění rozčísne ksicht kukuřičný květ (listem by to asi fakt herce bolelo, já vím) a výborně hrajícího desetiletého hlavního überfakana, kterého, kdo ví proč, všichni poslouchají a který absolutně stylově metá nožem. Rozdíl od produkce Asylum je pouze ten, že se zde masivně nepoužívají CGI efekty. ()