Keď sa Mitchie Torres vráti do letného tábora Camp Rock, očakáva leto plné romantiky, zábavy a všetkého o hudbe, no namiesto toho zažije leto plné sklamania a napätia. Celé toto leto strávi populárna kapela Connect Three v Camp Rocku a tak sa Mitchie a Shane spolu stretávajú. Keď to Tess Tyler zistí, pochytí ju žiarlivosť. Bratranec Caitlyn Geller, Connor, je v Camp Rocku nováčik a chce zapadnúť. Tess má zlomyseľný plán a chce medzi Mitchie a Shanea postaviť Connora. Tess Connorovi sľúbi, že sa potom môže pripojiť k nej a jej partii a tak môže byť populárny. Podmienka však je, že sa Mitchie musí rozísť zo Shaneom. Connor s plánom súhlasí. Neskôr Caitlyn zistí, že rozchod Mitchie a Shanea je Connorova vina a Tess naňho všetko zvalí. (Tony DiNozzo)

oveckaoa odpad!

Takže hodnocení odpad. A proč jednoduché první díl jsem neviděl (mám to v plánu bohužel). Taneční choreografie je strašná u Lets dance a podobných je aspoň nějaká interakce že do toho prostředí se tančí a jde to i vidět tady vidíte jednoduše jak to mají připravené takže žádná akce. navíc umístění songů je někdy tragické (zvlášť u toho jak řekne že Camp Rock končí a oni do toho zpívají). Herecké výkony jsou strašné (ta blondýna mě připomínala Hannah Montanu fuj) ostatní jsou ještě horší (výjimkou je ten černoch ten se aspoň snažil). Ohledně Jonas Brothers je to první film který jsem s nimi viděl a jestli mají oni herecký talent tak to už potom i dřevo může hrát dělat tam za sebe debila a všemožně blbotsi zvládne i idiot. Jediné plus vidím v songu co byl v duetu a v České a Polské verzi od Ewy Farné což je velmi slabé. Díkybohu že sem se narodil jako kluk a tenhle ´´kult´´ mě minul nebo představa že bych měl doma jejich plakát nebo originálku tohohle filmu je strašná. P.s. Pointa filmu je fakt mazaná a úplně vtipná ačkoli jeden tábor (Camp Star vyhraje) tak stejně se všichni zajímají o Camp Rock :-)) fakt stupidní :-) ()

suzanne1997

Za jedno odpoledne jsem se podívala na oba díly a musím říct, že dvojka byla daleko lepší, nejvíce se mi líbilo to nadšení a odhodlání vyhrát, i když se jim to nepodařilo, vyhráli jinak, například Shane a Matchie, jsou oba spolu a co jeho brácha a dcera majitele camp staru. Nemám co vytknout, tento film sice nepatřil mezi ty nejlepší, ale musím se na něj podívat znovu, moc mne překvapil. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zahnat dlouhou chvíli a trošku se i pobavit. ()

I.AM.NOT odpad!

Souhlasím s Payushkou, takže svůj odpad! musím nějak zdůvodnit. Každý film začíná námětem, některé dobrým, některé horším, a některé, jako tento tak debilním, že silně pochybujete, jestli se to vůbec mohlo zrodit v hlavě nějakého člověka pouze z kalkulu, protože možnost zrodu v hlavě dítěte, které se naučilo právě mluvit se přímo vybízí ("Jee, kdyby tam byly dva tábory a jeden s Jonas a druhej s hvězdama") Jonas bros. dělají rocku (který si až nesmyslně často berou do pusy- rockeři by udělali vodní bitvu (cože?)) dělají strašnou ostudu a popravdě zase takový rozdíl mezi rock táborem a tím druhým hvězdným táborem po hudební stránce nebyl, to víme všichni. Jedna nebo dvě vcelku povededé POPOVÉ písně film nezachrání. Demi Lovato není herečka!!!!!!!! Nebo aspoň ne dobrá herečka jako všichni ostatní ve filmu. Tento film však není zbytečný, je jen ukázkou jak udělat hvězdu z kohokoli, případně jak z toho vytěžit ještě víc zlaťáků z peněženek rodičů dětiček pod vlivem omamné televize. ()

ecceHOMMO

Oproti jednotke značne útlm v dejovej línii a autori sa taktiež až príliš snažili kopírovať High school musical sériu tým, že pri pesničke zaradili tanečné čísla čo mi išlo dosť na nervy ( našťastie v druhej polovičke filmu sa zjavne spamätali a zvolili overený systém z jednotky Camp rock-u). Inak opätovne nesklamala hudba a pesničky....ktoré sa dobre počúvali a tvorili príjemnú atmosféru ( a to i napriek tomu, že išlo zväčša o pop, max pop-rock). O čom je vlastne Camp rock?...O láske k hudbe, o tom aby sme nebrali všetko príliš vážne a robili veci z lásky,....a nemáme sa pritom prestať baviť. Ja som si skvele oddýchol, a príjemne sa naladil na zvyšok dňa **/*** ()

Moni33

Někdy nechápu, jak mohli zrovna Jonas Brothers dopustit aby hráli v takové slátanině. No neříkám, že jsem jejich obrovská fanynka, ale jejich písně se dají poslouchat. Nemám zrovna v oblibě tyhle disneyovské muzikály, vše tam působí naprosto nereálně dokonale! Jak říkám, zde se mi líbili pouze Jonas Brothers :) Demi Lovato je jak zpěvačka tak herečka příšerná! A některé ty písničky, co zde zazní jsou hrozné! Jediná nádherná byla ta, co zpíval Nick...:) Jinak mě na filmu skoro nic nezaujalo. Možná jenom některé vtipné scény Kevina (ani nevím jestli se takhle jmenují ve filmu:)), když dostane ty malé rockery :) Vždy mě rozesměje ten jejich žertík ve videu, jak mu na ruku nastříkají šlehačku :) ()

• 1 500 šťastných fanoušků bylo pozváno, aby se stali komparzisty ve scéně Camp Stars. (LUKICKK)
  • Při natáčení scény ke skladbě "Wouldn't change a Thing' byla venku velká zima, přičemž Demi Lovato na sobě měla jen letní šaty. Aby nebyla jí ani Joemu Jonasovi vidět pára, jdoucí od úst, dostali oba ledové kostky, které si dali do úst. Pára, která se přesto objevila, byla odstraněna digitálně. (odmocnina)
  • Před natáčením si Demi Lovato musela vyzkoušet přes 40 rtěnek a lesků na rty, aby měla tu pravou "jahodovou" barvu. Herečka také miluje umělé řasy. (odmocnina)