TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkujú:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (viac)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiálny text distribútora)

Dudek

Přiznávám, že úlohu Mahuleny v tomto pořadu příliš nechápu, ale neberu ji jako zápor. Top Star Magazín v současné době nemá v našich televizích žádnou solidní konkurenci. Reportáže jsou poctivé, hvězdy mají prostor k vyjádření a navíc došlo k eliminaci oněch šokujících bulvárních přiznání. Překvapí i solidní nadhled. Jako psychologická sonda do života celebrit tenhle pořád nefunguje - a ani nechce, ovšem jako příjemné obohacení dne a poodhalení soukromí našich hvězdiček funguje dobře. Pro čtenáře bulváru povinnost, konečně máte možnost dozvědět se i názory druhé strany - netvrdím že pravdivé. S tímhle pořadem jsem docela spokojen. ()

blitzer

Tenhle pořad jde úplně mimo mě, ale nenechal jsem si ujít (a tudíž hodnotím pouze) díl o Ladislavu Smoljakovi, kde se mi líbily rozhovory s dalšími členy DJC a některé archivní fotky a záběry, které jsem neznal. Životopis byl dost zkratkovitý, ale to se dá pochopit vzhledem k časovému prostoru 30 min. ()

FireTight odpad!

České celebrity se snaží aby bylo o nich slyšet a tak se točí reportáže prakticky o čemkoliv. Agáta, Iveta, Sámer, to jsou nejčastěji skloňovaná jména jak v Top Star Magazínu, tak v našem bulváru všeobecně. Snad jen ta Mahulena tomu dává alespoň špetku serióznosti, ale sama na to nestačí. Na druhou stranu, není všechno tak špatné, například dokumenty o českých hercích pojmenované "Top Star" (například poslední o Miloši Kopeckém) se mi naopak docela líbí a rád se na ně podívám (klidně i v repríze). Tahle série se autorům vážně povedla, jenže tady se bohužel hodnotí magazín a ten je právem odpadový. ()

AjfelCZE odpad!

Dívat se každý všední večer po zprávách na Prima family na Nahulenu a její kamarády ze světa showbyznisu. To opravdu nemusím. Dělat reportáže o tom, jak tuzemských lihovarům pomohla svou spotřebou Ivetka Bartošová zvýšit příjem nebo že Špindl se stal opět dějistěm setkání české "smetánky". To opravdu nemusím. Pryč s tímhle humusem :/ ()

RadimFišer

Pro mě pokleslé a nudné, protože si myslím, že jsem nejlepší, tak nevím proč bych měl sledovat druhé, kteří jsou podemnou. Takže celkově, když omezím svoje ego, tak je dobré vědět co se děje na povrchu povrchní společnosti a v tom to má hodnotu. Zpracování dokáže udržet při lehkém nadspánku a občas i vzrušit a nechat vás pronést ta svina, ta si vydělá více než já. Tedy myslím si to... Jedna hvězda je podle mě podhodnocení současné společnosti. Je to 2 mínus. Podle mého současného názoru bychom ale neměli zapomínat na takovéto pořady. Jsou důležité pro spodní společnost, která chce vědět, kam jdou její peníze, která nemá co dělat a nudí se doma u televize. Pro ně dávám dvě. Odpad to rozhodně není. To by bylo nerozumné. ()