Romantická komédia o dôsledkoch náhodného stretnutia Mikea Cranshawa (Steve Zahn) a Sue Claussenovej (Jennifer Anistonová) v arizonskom diaľničnom moteli, ktorý patrí Mikeovým rodičom. Fľaša vína ako poďakovanie za pohostinnosť spôsobí, že dvaja ľudia sa zrazu vydávajú na zložitú cestu hľadania zmyslu života. Márny rojko Mike vsadí všetko na výlet do Marylandu, kde Sue pracuje, ale na mieste zistí, že Sue v svojom starostlivo naplánovanom živote nemá pre neho miesto. Konzervatívna Sue, posadnutá túžbou zmeniť svet, sa vracia k svojmu bývalému priateľovi - jogurtovému magnátovi Jangovi (Woody Harrelson), ktorý jej sľubuje možnosť uplatniť sa v oblasti charity. Mike však konečne našiel niečo, za čo sa mu oplatí bojovať, a hoci sú jeho šance malé, v súboji o Sue sa nevzdáva. Oboch  čaká spletitá, hrboľatá a namáhavá, ale zároveň tiež oslobodzujúca cesta, na konci ktorej spoznajú, že ich miesta na svete sa zrejme nachádzajú hneď vedľa seba. (TV JOJ)

misterz

To najlepšie na celej tejto romantickej komédii je Steve Zahn, ktorý ma ešte nikdy tak nebavil, a to i napriek tomu, že mi jeho postava liezla po celý čas na nervy. Mať takého ctiteľa, hlavne zo začiatku, tak ho asi preventívne kopnem do rozkroku. Ale postupne z toho vyliezla celkom milá záležitosť. Slabší priemer. 55/100 ()

ivonca

Zlé!! Nuda nuda. Absolútne nereálny príbeh, čo sa hral na reálny, veľa totálne prázdnych miest, úplne absurdné konanie oboch hlavných postáv, jednoducho strata času. Druhá hviezdička len za krásnu japonskú záhradu v Portlande, kde som prežila pred troma rokmi nezabudnuteľné chvíle a vo filme som ju okamžite spoznala. ()

spikey1

Překvapení roku? Na tenhle snímek jsem narazil jako na dvd ležérně pohozené v regálu v elektru. Zaujala mě moje oblíbenkyně Anistonova a taktéž jméno jejího filmového partnera.Zahna si hlavně pamatuju v roli pošuků v Pekelné ženské s krásnou Amandou Peet a v ultranudné Sahaře. Proto když jsem se ke snímku dostal nic jsem neočekával, odměnou pro mě byla velmi jemná podívaná s nádechem melancholie. Velmi příjemná romantika, kterou snesou i pánové bez reptání ()

Xmilden

Vůbec se nejedná o tak špatný film jak by mohlo zdejší hodnocení napovídat. Vcelku příjemný romantický příběh, kde jsem nepokrytě fandil Stevu Zahnovi, aby došlo k naplnění jeho snů. Jennifer zde i přes svou studenost působí neodolatelně. Myslím že se jedná o jeden z jejich lepších filmů. Komediální rovinu jsem nenašel. Bohužel perfektní začátek pokazí závěrečná půlhodinka. 55% ()

zuza99

Typický film na neděli. Z programu to bylo asi nejlepší na co se koukat. Průměrná romantická komedie, do který Aniston dost pasovala. O žánru komedie trošku pochybuji, protože mám problém si vybavit scény, kdy jsem se zasmála. Každopádně film neurazí, ale ani nenadchne. Určitě bych to přežila, kdybych ho neviděla, taky bych ho nechtěla vidět znova a asi bych ho nikomu nedoporučila. Ale jak jsem psala, z nabídky TV programu, celkem jasná volba. ()