Walt Disney Pictures přinášejí v extravagantním celovečerním filmu na stříbrné plátno televizní fenomén ze stanice Disney Channel. Miley Stewart (Miley Cyrus) se snaží stíhat školu, přátele a ještě svou tajnou identitu, popovou hvězdu. Když stoupající popularita Hannah Montany hrozí tím, že ovládne celý její život, je ochotna to podstoupit. Její otec (Billy Ray Cyrus) ji proto odveze domů do Crowley Corners v Tennessee, aby poznala skutečný život, čímž spustí dobrodružství plné takové dávky legrace, smíchu a romantiky, že si to ani Hannah Montana nedokázala představit. (oficiálny text distribútora)

marvan

Pro mě jednoznačný vítěz guilty pleasure za rok 2009, i když mě to nebavilo tolik, jako o rok starší High School Musical 3. Ale je to dáno i tím, že jsem šel na film nepolíbený kultem seriálu Hannah Montana. Je to tak nepokrytě hloupé, že jsem ani neměl potřebu, se vůči filmu jakkoli vymezovat. Osobně bych dal filmu kategorii R, protože Miley Cyrus v obtáhlém triku a džínách a rozkošně naducanými tvářičkami je vrcholně znepokojivý erotický objekt. ()

T2

Rozpočet $30miliónovTržby USA $79,576,189Tržby Celosvetovo $155,545,279Tržby za predaj DVD v USA $61,048,365 //počet predaných kusov 3,613,011 ║ tuctová vývarovosť ale pesničky ušli a neotrávilo až tak ako som čakal /40%/ ()

MartinNDL

Plakát Zacka Efrona na zdi, našpulená pusinka před zrcadlem jako profilovka na FB, tangíčka s Hello Kitty, mocinky miláčkovat lidišky a emotikony místo slovní zásoby. To všechno přidává hvězdičku do hodnocení. Já tam jednu šoupnu, protože vím, že takový děti existujou a protože se na tu Miley docela dobře kouká, když zrovna nehraje. ()

maseer2

především bych chtěl zmínit, že seriál jsem nikdy neviděl a na tento skvost jsem se koukl jenom díky chřipce, při které si moje bolavá hlava říkala o nějakou naprostou oddychovku.. a nakonec jsem v rámci možností příjemně překvapen - na Miley Cyrus se moc pěkně kouká a při pár písničkách dokonce popová část mojeho srdce zaplesala :) příběh je samozřejmě neskutečně naivní, ale je v tom skryta i jistá dávka roztomilosti.. při závěrečném vystoupení mě dokonce párkrát zamrazilo v zádech, ale nejsem schopen určit, zda to bylo dojetím, anebo zimnicí.. tak či onak jsem měl ke konci místy dokonce tříhvězdičkové myšlenky, ale to bych pak musel chodit kanálama :)) .. a stejně to na ně objektivně nebylo ;) já jsem každopádně očekával odpadovou záležitost, a tudíž jsem i při hodnocení 2* relativně spokojen :) ()

metal.storm

Oi, tak už to chápem. Po znovu pozretí som veľmi prekvapená, že skvost má vôbec tak vysoké hodnotenie. Napíšem spoiler, ale pri tomto filme je to celkom zbytočné. Je to tak predpokladateľné, že sa naozaj čudujem, že scenár nepísal postihnutý chlapec z materskej škôlky. Už samotný fakt, že si herečka nasadí parochňu a kvalitnejšie handry, pozerá sa "svojmu milému" do očí a on si nevšimne podobnosti nasvedčuje tomu, že je niekto retard. Slušné herecké obsadenie, na čele s rodinou Cyrus (podľa môjho názoru sa môžu pýšiť slušným talentom aj v oblasti hrania) rozkurvý čo sa dá, afektovane prehráva scény a pôsobí neprofesionálne. Hudba, pre mladých, ale úprimne, keby hlava povedala "show me what you've got", nevyhrali by sme. Odhalenie hlavnej hrdinky na konci by dopadlo podobne tak v paralelnom vesmíre, kde sú všetci slepí a s IQ húsenice. A ten záver? Vtip starý ako horkýže slíže. Čo k tomu povedať na záver? Nemala som to znovu pozerať a uchovať si ten pocit, ktorý som nadobudla keď som mala tak 11 rokov. A pritom taky dvojitý život nie je vôbec ohraná téma, žeby sa s ňou nedalo pracovať. ()

• Ve chvíli, kdy má Miley (Miley Cyrus) rande, přijde malá holčička k oknu, kde sedí Miley, která ji ukáže, ať jde pryč, ovšem holčička by nic vidět neměla, protože v jednom z předchozích scén bylo sklo neprůhledné. (TheStitch630)
  • První promítací den stihl film vydělat 17,4 milionů dolarů, což je vůbec nejlepší otvírák hraného filmu s ratingem G. (Claude Speed)
  • Taylor Swift má ve filmu krátké cameo. Zazpívá jednu píseň během candrbálu. (Claude Speed)

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku

02.08.2015

Už na podzim nás čeká sci-fi Marťan Ridleyho Scotta (Vetřelec), jejímž hlavním hrdinou bude astronaut, který uvízne na Marsu. Po Johnu Carterovi půjde o další velkolepou výpravu na rudou planetu. No… (viac)