Zábavná show, ve které profese hraje prim.
Čtyřčlenná porota složená ze známých osobností hádá, kdo co dělá. Že se při tom užije spousta legrace, je více než jisté. Sledujte zábavnou show, kterou moderuje Petr Vondráček. (TV Prima)

Wysch

Jdu vejš, než bych měl, pač... Měl jsem tu možnost hodit si kompars ve VKVčkách, takže jsem se čirou náhodou setkal se Zounarem, byla tam i Danča Morávková a musím říct, že tenhle pořad si na nic nehraje. Viděl jsem jen pár dílů, to ano, ale na druhou stranu, z těch pár dílů byla cítit uvolněnost, lehkost, ale v jednom dílu i únava. Myslím, že točí několik dílů najednou a je to poznat... Jinak odpadové hodnocení jsou tu dle mě celkem mimo - pač a protože v rámci české televizní zábavní scény je tohle přímo luxus. ()

Nihlathak odpad!

A proč se to jako hodnotí? Když už, tak odpad. Naprosto se ztotožňuji s DaViD´82 a jeho komentářem. Vždyť je to tak obrovská trapárna, že to snad ani není možné. X lidí dřepí dnem i nocí u televize a čučí na to, jak je to velmi nečekané. "Och, tak v tom případě musíte být nájemný vrah na volné noze!" dí Zounar. "Ano!" haleká Vondráček a společně se napijí minerálky. Tak já nevím, co tím která televize chce dokázat? A co já chudák? Přijedu k těmhle prarodičům o svátky či všední večer a musím na to zírat taky, nedá se před tímto vředem televizním utéci! Oficiální text distributora tady snad psal naprostý demagog. ()

Guzo

V poslední době sleduji tento pořad poměrně pravidelně a rád se na něj vždycky podívám. Jistě, není to o žádných vědomostech, spíš takové trošku soutěžení ve více lidech, kdo uhodne jako první ono povolání. Hodně mě zde překvapila paní Morávková, která uhodne, řekl bych, tak dvě třetiny povolání a 90 % známých osobností. ()

mira007

Není to můj šálek kávy, ale jako vystudovaný ekonom oceňuji projekt, který za pár korun nažené známé herce do jednoho studia, aby se smáli vlastním vtipům ( což nechci snižovat, protože to občas bylo zábavnější než všechny české pokusy o sitkom ). Alice Bendová je vizuelní ozdoba tohoto pořadu a u pana Klepla musím konstatovat, že jako komik je extratřída. ()

hippyman

nechápu, jak tohle může někdo (a bohužel se i v naší rodině tací najdou) sledovat pravidelně... naskakuje mi husí kůže, jen jdu kolem TV! ale podobnými hrami se bavíme kolem třetí hodiny ranní v nonstopu... bohužel tady jsou všichni střízliví a myslej to poměrně vážně! jedna hvězda za díly, ve kterých má bendová aspoň odvážnej dekolt... :-) UPDATE: musím hvězdu přidat, minule jsem se ve slabší chvilce párkrát zasmál... :-) takže 40% ()