Příběh mladé babysitterky, která cestou domů zjistí, že si v autě svého zákazníka může vydělat víc peněz, než ty, které dostává za hlídání dětí a tak vezme tento obchod pevně do svých rukou. Holky na hlídání je nový sexuálně žhavý film režiséra Davida Rosse. (oficiálny text distribútora)

JayZak

Na Babysitters jsem narazil úplnou náhodou a po zhlédnutí mohu říci, že toho nelituji. Má to odvážnou a originální zápletku, slušné herce i scénář*. Ano, scénář je s hvězdičkou, protože bohužel funguje pouze do dvou třetin, závěr je podle mého nezvládnutý. Čekal jsem trochu dramatičtější vyvrcholení, celkové vyznění snímku je velice slabé a působí nereálně.(Každý máme svůj tajný život - ale dělat z organizovaného šlapání jen takovou boční tajnůstku, na kterou se bude vzpomínat?). Je tu ale i přesto dost silných scén, a ty 3* si to zaslouží. ()

hellstruck

Film stojí a padá na výkonu hlavní hrdinky, která je jakožto šlapka a bordel mamá až směšně nevěrohodná. Neznámá Katherine Waterson se s tou svou usedlou imagií do role prostě vůbec nehodila. Špatné zvolení herců je právě tou největší chybou filmu, zpracování pak také není dvakrát zajímavé. Co kromě tématu prostituce ale potěší je určitě konec, kdy ta kráva dostala co proto. Takže za pocit zadostiučinění dávám 3*. :)) ()

italka63

To se vezme typická výše IQ mladých, rádoby hezkých Američanek a řečeno -protřepat, nemíchat - a se zdviženým obočím se to dá sledovat. Pánové se chovají, tak jako je předpokládáno a holky rozjedou byznys.Kdepak jen tak hlídání dětí... Ale konec dost nereálný -tak si tak visíte ve hlavou dolů ve vzduchu, kámošky vás drží....a pro jednu závěrečný šok:-) A přesto se to dalo zkouknout:-) ()

Marqta

Tak tohle je ukázkový příklad toho, jak se i přes dobrý námět může film stát naprostou kravinou (když to řeknu slušně). Začátek vypadal nadějně, ale to co se z toho vyklubalo...to je prostě demence o ničem. Většinu filmu jsem se nudila, ale kvůli nápadu- ze kterého by se dal vymyslet dobrý děj- dávám jednu hvězdu. ()

Jordan

tak fádne, nezaujímavo s priemerne spracovať tak potenciálny, silný a nabitý námet je hriech, dokonca aj s neznámymi hercami a ako televízny thriller to mohlo byť dobré, keby sa režisér a scenárista nebál; pre milovníkov teen prsíčok možno na pár miestach zaujímavé, pre milovníkov dobrých filmov však "nikoliv"; ()

• Místo producenta bylo nabídnuto Howardovi Sternovi, který je známý především jako rozhlasový bavič. Ten ale odmítl. (hellstruck)