Posadnutá

• Česko Posedlá (viac)

Keď sa úspešný finančný poradca Derek Charles (Idris Elba) so svojou milovanou ženou Sharon (Beyoncé Knowles) a synčekom Kyleom (dvojčatá Nathan a Nicolas Myersovci) prisťahuje do novej štvrte v Los Angeles, zdá sa, že všetko bude dokonalé. Potom však do firmy nastúpi na záskok krásna Lisa (Ali Larter) a Derekov život naberie podivný obrat. Vďaka jedinému zle pochopenému rozhovoru na firemnom večierku, keď sa ju Derek snažil utešiť, keď plakala kvôli priateľovi, sa totiž naňho Lisa nezdravo upla, je ním doslova posadnutá a začína sa kruto zahrávať s Derekovou kariérou, jeho manželstvom i životom. A zjavne sa nezastaví pred ničím... (TV Markíza)

J*A*S*M

Docela by mě zajímalo, co si všichni ti, kteří Obsessed na IMDb udělili prabídné hodnocení 3.7/10, od toho filmu slibovali, že je tak strašně zklamal, protože já dostal přesně to, co se čekat dalo. Průměrný, ale nikterak urážlivý thriller, v němž se sice lepí klišé na klišé, ale dobře se na něj kouká. Hlavně díky dvěma hlavním hrdinkám. Pravda, mohly to holky na konci rozbalit trochu víc, ale i tak je Obsessed vcelku příjemnou a obstojně natočenou podívanou, která na to jedno zhlédnutí zabaví, a tak poslouží svému účelu. Nic víc, nic míň. ()

Arkos

Tenhle thriler tu má dost rozdílné hodnocení a já se musím připojit k těm, kteří až tak moc zklamaní nebyli. Jde sice jen o průměrný film, který má předvídatelnou zápletku, ale zpracování není vůbec špatné a Idris Elba v hlavní roli je vyloženě dobrý. Pokud jde o Beyoncé, tak ta samozřejmě není žádná oscarová herečka, ale že by mně ve filmu vadila, to určitě ne. Takže dle mého určitě nejde o žádný propadák, ale o docela slušný thriler. ()

ajuska

Film byl přesně takový, jaký jsem podle krátkého popisu očekávala - průměrný rádoby psychologický thriller, který opravdu není ničím výjimečným, ale na jedno shlédnutí to není špatné. Ideální hodnocení by bylo tak dvě a půl hvězdy, ale vzhledem k nízkému očekávání, které nebylo zklamáno, nechám tři. ()

misterz

Priemerný, často nudný thriller o jednej erotomanke, ktorá nie a nie dať pokoj svojmu vysnenému chlapovi... V podstate som dostal presne to, čo som aj čakal - priemernú, nenáročnú zábavu, minimum napätia, klišé a obohrané scénky tohto námetu. Plusom oproti ostatným filmom z tohto súdka by ale mohol byť akýsi rasový a multikulti odkaz ukrytý kdesi hlboko v pozadí medzi riadkami. No chýbala tomu inteligencia, preto by som sa vôbec nečudoval, keby to niekomu pripadalo skôr na škodu ako na úžitok. Slabší priemer. 55/100 ()

Djoker

Afroameričan na vrcholu svých sil Derek Charles má všechno. V zaměstnáni má skvělou pozici a práce ho naplňuje, doma na něho čeká luxusní manželka se zdravým synem a navíc mu do postele neustále leze bílá kurvička. Na první pohled to vypadá jako splněný americký sen, jenže Derek stejně není spokojený. Zdá se to jenom mně, nebo jsou dneska ty lidi fakt nenažraný? ()

• Postav hraná Beyonce Knowles se původně měla jmenovat Beth. (Chatterer)
  • Aj keď Beyoncé v tomto filme nespieva, predsa na konci odznie jej pesnička z nového albumu "Smash into you". (ČSFD)

Paul Verhoeven sexuje s duchy

Paul Verhoeven sexuje s duchy

22.10.2010

Právě se doma v Holandsku připravuje na režii historického dramatu Hidden Force (o počátcích muslimského extremismu v jihovýchodní Asii), v létě si ale odskočí zpátky do Hollywoodu. Nečekejte nic ve… (viac)