Parta mladých teenagerů se společně utáboří u osamělé farmy, kde žije pouze pár osadníků. V odlehlé lesní kůlně naleznou táborníci skříňku se sbírkou krátkometrážních snímků, které si pustí na promítačce u filmů uložené. Filmy vypadají jako snuff (někdo na nich mučí a vraždí mladé kempaře), ale hrdinové to pokládají pouze za dobrý trik. Později však začnou nabývat dojmu, že filmy jsou opravdu reálné ... V tu chvíli je jim v patách již šílený maniak a chystá se z nich udělat další "hlavní hvězdy" své zvrácené sbírky. Jedná se o velice brutální a násilný horror z okrajové odnože horrorů zvané explotation. (Flipnic)

Mishqo

Príbehovo to naozaj viazne ako tu väčšina vraví = nič extra, typická partia teenagerov sa vydá stanovať do lesa, tak čo už len sa môže stať. Ale štýl, akým boli zabití, filmu pridalo na kvalite, preto už len kvôli brutálnym vyvražďovačkám dávam 4*. A k tomu ešte typický tlstý psychopat a na začiatku a na konci skvelo hodiaca sa priam šialená hudba. ;) ()

darkrobyk

,,Pete, kdo je kameraman?" Ano, velmi důležitá otázka, položená ovšem poněkud pozdě. Z hlediska příběhového jde o obyčejnou buranskou řezničinu, jakých jsou tucty. Co ji odlišuje je míra opravdovosti. V určitých momentech nabývá snímek na syrové civilnosti. Jedna z nejpůsobivějších scén je sledování nalezených filmů, kdy se zákonitě vybaví minimálně 8mm či Diplomová práce. Po zbytečně dlouhé pseudoromanticko - sentimentální pasáži, kdy postavy pózují v líbivých kulisách lesa zalévaného hřejivým sluncem, se ozubená kola osudu jednotlivých postav pomalu roztočí. Očekávejte dobře známá klišé se spoustou kečupu. Vypatlaný magor si plete lidi s hřebíky, a tak do nich mydlí kladivem, občas sáhne i po dalším nářadí, jako jsou kleště či pila. Postavy se chovají přesně podle vzorců tak, jak by se chovat neměly. Jsou za to po zásluze odměněny. Pro aktéry filmu to byla jistě pěkná bžunda, pro některé diváky to může být zaručený dávicí prostředek. V USA bude zřejmě dosti samot s vraždícími maniaky, když mají tamější filmaři potřebu stále točit tyhle varovné příběhy...pro jistotu hned v úvodu vás překvapí věta, že film vznikl podle skutečné události. Ještě že tak, hned je to o něco zábavnější... ()

Caelos

Carver... Carver... Proč se ten film jmenuje Carver? Aby prozradil jedinou věc, která by mohla ve filmu nějak překvapit? Hodně povedený tah. Film je totiž od začátku až do konce naprosto jednoduchou a předvídatelnou plejádou nehereckých výkonů a všech klišé, které podobné filmy mají. Navíc, ta hromada sádla, navíc v legrační masce, byla opravdu směšná a to mi kazilo alespoň to jediné, na co mohl Carver sázet (když to ostatní je tak odfláklé) a sice nějaké ty vraždy. Jo, jsou povedené (většinou), ale ten klaun je prostě kazí a i ony samotné někdy působí komicky. Vzpomínám si třeba na tu tyčkovanou, to jsem se mohl potrhat. Carver si hraje na něco, co není, snaží se jen na sílu šokovat brutalitou, ale všechno to působí tak levně a nepřirozeně, že i to jediné jest posráno. Navíc nemám rád, když se mě někdo snaží okatě šokovat, za prvé mě šokují jiné věci, než puknuté varle a za druhé... já nevím, ale když už jsem napsal za prvé, tak muselo přijít za druhé. K dobru ještě připočteme utahanou a nudnou první polovinu (druhá to moc nezachraňuje) a otřesné herce, jejichž postavy měly všechny aspekty skupiny, kterou byste nejraději rozstříleli kulometem. A ten konec, to je balada. Ach. ()

PetrPan odpad!

Bez dovolení bych parafrázoval svého jinak oblíbeného Flipnica: Carver je ukázkový příklad čisté kraviny, naštěstí to není příliš rozšířený a už vůbec známý horor a zcela po právu se nedočkal a ani nedočká výrazného hodnocení, nynějších 50 % je stejně přespříliš. Můj osobní názor na tuto extrémní pičovinu je veskrze negativní. Těžko říct komu je tento film určen, možná snad příznivcům studentského filmového braku. Je faktem, že film se pokouší chvílemi vykrádat několik hororových klasik, ale to se dá říct téměř o každé řezací blbosti. Parta nesympatických idiotů se utáboří kdesi v lese, prý je to i tábořiště, to byste museli vidět:) a p o několika nezajímavých dějových kličkách se se setkávají s "groznym vraždícim monstrem" v podobě tlustého debila, jenž si nasazuje na hlavu jakousi sado-maso masku kříženou s brýlemi od plynové masky a fešák to je, tempo vyprávění je přímo vražedné a tak skoro nemáte čas se seznámit s nádherně vykreslenou psychologií jednotlivých postav - silácký debil, blbá děvka, uvědomělá blbka, cool debil a jeho překvapivě ustrašený bratr, mimochodem také debil, po strhující představovačce nakonec dojde i k samotným vraždám a stojí to teda za to, kleštěmi vyloupnuté varle, které se samo rozprskne na milion kapiček je až poetickým příkladem režisérovi invence a dobrých nápadů, co na tom, že ve skutečnosti by se varle po stisku kleští přece jen chovalo trochu umírněněji, ale tak zřejmě hrdinovi hučelo v klacku, jinak film má drobné logické díry velikosti medicinbalu či tak nějak, ale samo, kvůli tomu se to přece netočilo, tady je vše jasné od začátku a tak sledujeme šíleně otravný souboj vymatlanců s mentálně postiženým soupeřem a vyhraje ten co má víc pod čepicí, hádejte jednou, kdo to asi bude. Herecké výkony mi silně připomněly první řadu Ordinace v růžové zahradě, prostě velká dávka emocí, o nějaké atmosféře se ani nedá mluvit a výtvarné ztvárnění ( btw. mimochodem zajímavé slovní spojení:) málem strčí do kapsy i triky z Cesty do pravěku. Co bylo ale opravdu brutálním útokem na diváka- zvuky , oběti řvou víc než jinde a ta otravnost se vám zařeže až do morku kostí, ještě že mám tlačítko Volume s volbou mínus. Samotné finále je pak něco tak neuvěřitelně imbecilního, že už jsem něco takového dlouho neviděl a ihned jsem Carvera zařadil do své krabičky nejblbějších filmů vůbec, Carver stojí někde na pomezí filmů od Asylum a dosud nenatočených hororů v šuplíku Zdeňka Trošky. TOHLE JE OPRAVDU VOLOVINA !!!! jak pro běžného diváka, tak i pro milovníky žánru .... ale jsou tací, kteří to vidí jinak, každému tedy co jeho jest, co je Flipnicovo, náleží Flipnicovi a na nás ostatní zbývá ten běžný zbytek :) ()

blitzer

Vyloženě amatérský horor, ovšem evidentně od fanoušků pro fanoušky. Nízkorozpočtovost z toho kouká skutečně každým coulem, takže netřeba hledat něco jako originální scénář či kvalitní herecké výkony. Na druhou stranu gore efekty jsou na špičkový úrovni (až to chvílemi i diváka zabolí, obzvlášť pány). Bohužel začátek byl pomalejší a i později jsem se chvílemi nudil, takže dávám pouze průměrný hodnocení. Jo a hraje v tom Pecina :-) ()

• Snímek je natočen na motivy skutečných událostí. Z kempování v horském městečku Halcyon Ridge se tehdy nevrátilo 5 lidí. (Matysek__k)