Tajemství domu Usherů

(TV film)
  • USA House of Usher

Mnoho jich přijelo, ale jen někteří přežili.
Sexy horror na motivy povídky E. A. Poe Mladý Victor přijíždí navštívit svého dávného přítele Rodericka Ushera, do jeho rodinného sídla. Victor má z domu podivné pocity a časem odhaluje děsivé tajemství, které drží celý rod Usherů naživu. Rázem se ocitá ve smrtelném nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

stration odpad!

Už jsem viděl ledacos, ale toto je moc. Pokud nejste gay, v žádném případě si film nepouštějte! Těšil jsem se na nějakou novou verzi známého hororu E. A. Poa. No kurnik! Scény líbajících se, vyholených, navoněných chlapců nejen na ústa, opravdu nemusím. Jakože hororová atmosféra je tragická, děsil jsem se spíš další ošahávačky rozverných jinochů. Nemám nic proti gayům, ani novým pojetím klasiky. Ale takto teda ne, hošani! ()

Hejsa odpad!

Oj, to byl zase po dlouhé době majstrštyk..... tak si povězme ,co na tomhle filmu bylo špatně....vydržte..... už vím.....byl to neskutečnej amatérskej brak!!!! Jak tohle může někdo natočit v roce 2008 , obvzláště s tím mega hororo-oldchoolovým hudebním doprovedem mi hlava nebere.... celá ta gay kulisa působí taky komicky... jediný, co chápu je jakýsi pokus o avantgardu, navíc jsem skutečně nepřišel :) ()

Slimakovec odpad!

Absolutní megasračka. Herecký výkony někde hluboko pod měřitelnou hranicí a korunu tomu nasadil hned první WTF moment, kterej přišel poměrně brzo, někdy kolem 8. minuty, kdy se na sebe jen tak z ničeho nic vrhli 2 hošani a u objímání to nezustalo. Vydržel jsem to s přeskakováním scén až do 30. minuty "filmu", pak jsem DVDčko vzal a vyhodil. A pro jistotu jsem do mechaniky vložil čistící cd a spustil, protože tohle muselo bejt moc i pro tu čočku v mechanice. Jo, mohl mi bejt varováním obal levnýho DVDčka z novin, ale na obaly jsem se nikdy moc nekoukal. Od teď budu. ()

Mania

Zase tak hrozné to není. Nejvíc mi asi vadila ta ženská, která mi nestála ani za to, abych si zapamatovala její jméno. Postava Rodericka byla úžasná, takový sladký chlapec. Jen za sladkého gay chlapce dostane film po hvězdičce, ať je jakkoliv nablblý. Konec, no, hm. Povídku jsem nečetla, takže jsem ho defacto nečekala. Film jako horor strašidelný není a ani se jako horor brát nedá, ovšem to, co nakonci zjistíme, že se hlavnímu 'hrdinovi' děje, je pro mě děsivá představa... ()

Campbell

Upřímě? Byl jsem na tenhle film docela zvědavej, co by mohlo být více gay než série Bratrstvo, no a tohle bylo o něco více. Není to gay jako jebačky ale líbačky tu jsou. Bohužel. Nicméně Film má vynikající hudbu od Manfrediniho(že by ji DeCoteau ukradl?) protože ta byla opravdu výborná a byla kvalitnější než celej film. Co mě sralo byly ty kecy ve znaku poezie, ty byly tak sračkové že bych je tam vystřílel. Dále je to klasická nuda naprosto bez atmosféry pro buzíky. ()

• Snímek byl natočen na motivy knihy "Zánik domu Usherů" Edgara Allana Poa. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Los Angeles v Kalifornii. (Terva)