Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiálny text distribútora)

jonyyy

Tisíckrát opakovaná zápletka a po tisícté mě to baví. Taková, něčím navíc, okořeněná variace na Pach krve. Hodnocení dávám stejné, protože Pach byl jeden z prvních. Herci maximálně sympatičtí, hlavně Majk byl správný drsňák na tento typ filmu. Před projekcí jsem si nezišťoval, o čem to je, ale jak se poprve zeptal chlapík hluboko v lesích, na míle od civilizace neznámých lidí jakého jsou vlastně vyznání, hned jsem věděl na čem hlavní hrdinové jsou. Stát se tohle mě někde ve vidlákově, okamžitě beru nohy na ramena :D 80% ()

Frajer42 odpad!

Totální nudná a ubohá hovadina, která jde celá přes hororový kopírák. Přišlo mi to snad až vynucené. Hned na začátku samozřejmě nechybí scénka, kde je problém s mobilním signálem, který prostě chybí. Následuje rozhodování kterým směrem se vydat k vytouženému cíli. Hlavní hrdinové samozřejmě dají na radu ,,náhodného" kolemjdoucího a vydají se klasickou zkratkou, která není v žádné mapě. Můžete tedy sami hádat, jaký osud je asi čeká a asi správně tušíte, že se nedostanou do Legolandu ani do Disneylandu. Rovněž nezbývá než pochválit překladatele názvu filmu, který pro výbornou přehlednost přeložil Timber Falls jako Oběť zla. Timber Falls, nebo také Oběť zla, to už nechám na vás je jeden z nejhorších hororů, které jsem za poslední dobu viděl. Není ani orginální, ani dobře zahraný, ani vůbec nepřipomíná horor, nebo něco hororu podobné. Totální ztráta času. Odpad! ()

Mefistofelle

Prudce neoriginální, ale člověk aspoň ví, co od toho čekat, takže v podstatě nelze být nějak výrazně nepříjemně překvapen. Pro někoho kdo nemá hixploitation v oblibě to rozhodně nebude ono, ale zbytek se pobaví vcelku dobře. Herci jsou sympaťáci, záporáci nenáviděníhodní, nějaký to gore... vše je jak má být. ()

ilemas

Na tomto hororu je pěkná jen příroda a hlavní hrdinka, jinak to je 100x ohrané, stále dokola, předvídatelné, nic nového. Věty typu "proč to děláte?, nemusíte to dělat, pust´te nás, my to nikomu neřeknem" jsem už několikrát slyšel v jiných filmech a už mě lezou krkem. Herecké výkony velmi mizerné, Mike byl doslova trapný při předstírání bolesti. Mohl by to být docela dobrý horor, ale jaksi to postrádalo ty správné grády. Napětí žádné, atmosféra strachu taky ne. ()

jarkolar

Ikdyž jsou hororů na tohle téma opravdu mraky, mě dokáže potěšit každý nový povedený a tenhle bych mezi ně zařadil. Čekat od toho něco přelomovýho nebo dosud neviděnýho by bylo naivní, ale všechny očekávané věci fungují vskutku dobře. Prostředí je ideální - lesy, kopce, samota, burani - herci mi taky sedli, hlavně teda Beth Broderick. Já náboženství ve filmech fakt nemusím, ale když je podáno formou takových vymytých fanatiků, tak mi to není vůbec proti srsti. Rozhodně tu nejde o desítky mrtvol, ono se ve filmu v podstatě moc neumírá. Je to spíš o utrpení a psychickým tlaku ze strany věznitelů. Uznávám, že ta část filmu, kdy už jsou karty vyloženy na stůl je docela natáhnutá a zbytečně dlouhá, ale že bych se nudil říct taky nemůžu. ()