Výpravná pohádka natočená podle předlohy Boženy Němcové "Neohrožený Mikeš". Dobro se zlem se opět nemilosrdně utkají v těžkém zápasu a tři hlavní hrdinové budou muset ujít dlouhou a vysilující cestu, na které nelze udělat krok zpátky a která nekompromisně prověří jejich síly i povahy. Zlá sudba pronesená úkladnou Jezabel (L. Štěpánková) totiž sužuje život králi (P. Rímský) i jeho synu Janovi (J. Potměšil), následníku trůnu. A do hry vstupuje i Brat (T. Polák), Janův vrstevník, který o jeho trůn usiluje. Trpí celé království, ze kterého tajemná síla odnesla princeznu Jasnu (B. Kohoutová) a uvrhla ji do podzemí hory zvané Ďáblův jícen. Až bude Jasně sedmnáct, měla by se vdát, ale zatím jí v kamenné říši čas neutíká a její otec marně obětuje svoje zdraví i životy poddaných za její vysvobození. Jenže tři dobrá srdce jsou někdy více než celé houfy malověrných… (Česká televize)

Phobia

Kristovo levé varle, to byla zas amatérská srajda! Samým úžasem z tohoto veledíla jsem zapomněla oškrábat správný počet brambor a měli jsme fakt hubený oběd. Překousla bych gulášovitý příběh, slaboučké rádobyherecké výkony i úsměvné efekty, ovšem dialogy byly prostě čirou esencí debility - to si druhou hvězdičku nezaslouží, kdybych zavřela obě oči, srolovala uši a jako bonus strčila palec do zadku. 28% ()

fantoci

Natočit filmovou pohádku, to chce doopravdy kumšt. Tato s názvem Tři srdce je hodně nepovedená. Herci svoje role spíše jen odříkávali a vypadali jako druhořadí ochotníci. Správné české pohádce nesmí chybět vtip. Zde jsem jej postrádal. Pohádka se řadí mezi díla, kdy tvůrci lacino přišli ke svým penězům. Vydržel jsem se na ní koukat, ale napodruhé se ji vyhnu. Mrzí mne, že něco obdobného je financováno z koncesionářských poplatků, které by mohly býti vynaloženy na mnohem kvalitnější díla. ()

Amgis odpad!

Po dlouhé době musím souhlasit s objektivním hodnocením této pohádky. Co todle je? Film co se umýstil ve středu pole na soutěži "amatérský film". Vše bylo skutečně katastrofální jen pár hereckých výkonů bylo alespoň průměrných. Scénář, řežie hrůza. Je vidět, že si s tím moc práce nedali. Myslím, že mnoho lidí co se pohybuje na csfd by zvládlo udělat lepší film. Typická nízkorozpočtová česká pohádka o království kde se vyskytuje max 30 osob v dobových kostýmech. Když natáčet pohádku o království tak na to mít víc lidí. Věřím, že by se hodně lidí zúčastnilo natáčení i bez honoráře akorád by si kostyméři obstarali více hader. Princezna skoro jak ta poslední holka na diskotéce ke které by kluk šel. Hudba hrozná, hodinář z ničeho nic opravil hodiny tím, že z rukávu vytáhl náhradní díl do hodin?, scéna kdy se "hrdinové" vrátí do králoství a lid štěstím vyhodí klobouky do vzduchu a ten herec malej klučina to vyhazuje s takovým kyselím výrazem v obličeji....... herci skoro jak z hollywoodu kdejakej amatér by to zahrál 4x líp ()

Janek odpad!

Něco naprosto příšerného - král na vozíčkovém křesle, naprosto příšerní herci, dementní režie a scénář - to pro nás ČT připravila na první hod vánoční. Strachovy Tři životy mě pouze nudili - ale toto mě definitivně nasralo. Tři srdce nejsou ani amatérským filmem - takto si představuju film, který by zrežíroval a napsal náš soused hasič. 0% ()

Šandík odpad!

V této "pohádce" nefungovalo VŮBEC NIC: strašlivé dialogy, nezajímavá kamera, ledabylý střih, děsivé animace (já vím, nízký rozpočet, ale nešlo by to v tom případě bez nich?) Čím to, že i velmi slušní herci najednou hrají jako amatéři? Jak je možné, že si tohle dovolí Česká televize natočit a pak pustit v hlavním vysílacím čase? ()

• Natáčelo se na zámcích Valtice a Jaroslavice, v jeskyních na Turoldu, v Hlavnici a ve Svobodných Heřmanicích. (Cucina_Rc)