Obyvatelé jednoho amerického horského městečka jsou proti své vůli zataženi do podivné hry vesmírného lovce vetřelců, který přistál na Zemi za jediným účelem - vypustit a následně ulovit podivnou pavoučí bytost. Vzniká tak vražedný trojúhelník, ve kterém není zcela zřejmé, kdo, kdy a kde koho loví. (Omnider)

oveckaoa

Tý jo ten film je z roku 2007 a vypadá tak na 80 léta mazec :-). Tenhle film ani nebylo těžké natočit máme zde bandu dřev (čti herců :-) a 2 monstra jedno osminohé (přece jen kdyby vykradly celou vizáž vetřelce asi by je někdo žaloval) a 2 jakási pastvoření (nevím jak to pojmenovat). A celý film je o tom jak se zabíjejí na konci zabijou to osminohé a ty pastvoření odletí přičemž zjistíme že to byly lidé (originální :-)) ()

megan017 odpad!

Tímto snímkem mi Asylum dokázalo, že dokáže udělat béčko úplně ze všeho. Prostředí a celkově jas obrazu do tématu vůbec nesedí. Nevím kde posbíraly ty herce, které si hrají na rádoby tvrďáky. Stupidita a nelogičnost z nich přímo čpí. Moje titěrná Asylum dušička doufala v konečně kvalitní film, ale to dřív potkám Ježíška. Ke kostýmum se ani nemá cenu vyjadřovat. Nová postava Lovec, z něhož mi bylo přímo na blití, v plechové soupravě, jako z kontajnéru OBI. Nemluvě o laciných počítačových tricích. Tak jsem se u tohoto filmu pěkně napálila. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Dva chlápci přijedou ke karavanu, buší na dveře. Nikdo neotevírá, tak se jeden z nich rozhodne karavan obejít a až v ten moment zjistí, že cca deset metrů za karavanem leží jakési kosmické plavidlo, velké jako zmíněný karavan a poklidně si vybuchující, pokuřující a poprskávající. Chlápek vykřikne něco jako: "Ježíšikriste, máš bouchačku?!" a vzápětí druhého chlápka sežere obří kudlanka (pavoučí podvozek se objeví až o něco později). První chlápek se schová do auta a asi na pět sekund se přikrčí v sedadle, což stačí na odvrácení hrozby. Poté si oddechne zhruba stejným způsobem, jako když ráno konečně vypnete zvonící budík. Mrtvoly, mimozemšťani, kosmické koráby, no co. To by pro nástin tohohle díla stačilo. Kamarádem je jedině rychloposuv a možná ještě ségra Michelle Pfeiffer. ()

MM_Ramone odpad!

The Asylum je americká nezávislá filmová spoločnosť, ktorá produkuje tie najbrakovejšie béčkové nízkorozpočtové filmy, aké si len viete predstaviť. Absurdné, hlúpe scénare, idiotské dialógy, príšerné filmové triky, totálne mizerní herci, žalostne úbohá réžia. To sú typické znaky snímkov od The Asylum. Niekedy sa dá pri tom pobaviť. Vypnúť mozog, potlačiť vnímanie logiky, vypiť zopár pív a zasmiať sa na nefalšovanej filmovej primitivite. Zopár krát som to tak urobil a následne dal aspoň tú jednu maličkú hviezdičku. Avšak titul "Votrelec vs. Lovec" prekonal moju hranicu tolerancie. V tomto prípade nemôžem dať iné hodnotenie ako odpad! ()

PinokKio odpad!

Sežeňte pár otrapů z okolí, mrkněte do programu nejbližšího kina co zrovna dávaj za kůl film (Vetřelce vs. lovce tam ale asi nenajdete), proběhněte nějakou skládku a posbírejte něco suvenýrů na kostýmy a pak už to chce jen sehnat vyklepaného blba, který celý ten laciný plagiát za kartón cigaret natočí. Asylum s vámi ; ) ()