Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spolužáků přivydělávají v místním klubu. Jejich společnou vášní je muzika, a tak není divu, že se přihlásí do pěvecké soutěže. Někteří ale začnou intrikařit a kamarádství na život i na smrt je rázem ohroženo. (oficiálny text distribútora)

Ilhan

Oproti až neuvěřitelně vyváženě podprůměrné jedničce, je dvojka až neuvěřitelně velice nevyvážená. Tři čtvrtiny filmu jsem se pohyboval s hodnocením na pomezí odpadu, všechno změnila až nečekaně slušná, lehce stravitelná poslední čtvrtina, která se mi velice líbila a díky které bych možná byl ochoten absolvovat tento film znovu. Oblíbené písně: I don’t dance, Gotta go my own way, Bet on it. Tři čtvtiny za 25 %. Poslední čtvrtina velice slušných 75 %. Vzhledem k tomu, že se ke jmenovaným písničkám stále rád vracím, tak tu jednu hvězdu přihodím. ()

Chasm

První film, který nejsem zatím schopen hvězdičkami ohodnotit. Až moc záleží na tom jak film divák vnímá. Samozřejmě, že z čistě uměleckého hlediska je to krize, na druhou stranu koukat na to s bratrem byla prdel, sto minut smíchu, takže jako komedie je to vlastně úspěšný (i když jinak, než původně mělo). ()

elisinka odpad!

Jednička mě vážně dostala ale druhý díl mě doslova převálcoval! Proč nevydělat ještě pár milionů dolarů navíc, že? Na druhou stranu pro takové třináctileté slečny je to možná perfektní podívaná ale jak tady psali přede mnou, myslím i já že DIsney vážně upadá. Kde jsou ty doby kdy se na pěkný a dojemný animák mohli dívat děti i dospělí a užili si podívanou obě věkové skupiny? ()

Sašenka165

Hit na celém světě? Hmm... možná se ani nedivím. Ne, že by mě tenhle film nějak zvlášť oslovil, ale není to úplně nejhorší. Ano, všichni přehrávají. Ano, je to odhadnutelné a jasné od první scény. Ano, Zac Efron alias Troy skutečně vypadá jako Ken od panenky Barbie. Ale když víte, co od toho čekat a neděláte si plané naděje na veledílo, ujde to. Navíc je to klasicky zamilovaný příběh pro teenagery s posláním poučit o tom, co je v životě důležité, tak proč ne? ()

lucinkapes

Jednicka byla rozhodne lepsi. Tam mne obcasne prehravani a prastenost nekterych postav nevadila. Bylo to neco noveho (ve smyslu, ze jsem neznal charaktery jednotlivych postav). V tomto dilu jsem misty uz pretacel a zdaleka mne nezaujal jak ten prvni. Taky uskodil fakt, ze se hlavni postavy od sebe brzy po zacatku vzdalili a nabralo to pro divaka na 110% predvidalny dej, ktery smeroval k opetovnemu sblizeni Happy Endu. Ja bych to pri vsi skromnosti napsal jinak :-) Kazdopadne opet chvalim herecku hlavni postavy a zase povedene songy. Tentokrat mne nejvic zaujal ten posledni - Everyday. ()

• Přestože je dvojka založena na létě, při natáčení, které probíhalo v březnu, jednou sněžilo. (figi6)
  • Růžové piano použité v "Fabulous" bylo natřeno i na bílo a použito v "Everyday". (Cheeker)
  • Každá píseň použitá ve filmu byla aspoň pětkrát upravována. (Cheeker)