Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Morholt

To byla ale ptákovina, ale marná sláva, já se u toho s chutí zachechtal. Předně je tu spousta holek, co se nebojej svlíknout a ač je Jenna Jameson už dlouho za vrcholem, od krku dolů je to pořád luxus a je vidět, že u tyče se nějakej ten pátek hejbala. Dalším plusem je velký množství nekvalitního gore s několika top scénama jako je rozstřílení od hlavy až k patě, nebo sundání podkolenek až na kost. No a do toho buranský osazenstvo striptýzovýho klubu, který dokazuje, že zombie virus je pro svlíkací byznys zlatou žílou. Takovýhle parodie si necham líbit. 70% ()

Bajda

Mám rád béčkový filmy a tak jsem se rozhodl, že kouknu na nějakej současnej, abych viděl co se s tvorbou tohohle typu právě děje. Můj přepoklad byl, že pravý béčka, který známe z dřívějších let se už netočí a Zombie Strippers bude prostě jenom špatnej film. V prvních minutách mi to tak vážně přišlo a Zombie Strippers působilo jako když si kluci ze střední vezmou kameru a "točí parodii". Pak se ale děj přesunul do stripbaru a já jsem se bavil minimálně stejně jako u Rodriguezovy parodie na béčka Planeta Teror. Ve filmu padá spoustu skvělých, stupidních (popř. skvěle stupidních) hlášek, nejedna situace byla hodně originální a cynická; hodnocení současných problémů a rádoby filozofické dialogy mě mockrát rozesmály. Béčkovost je zřejmě trochu záměrná (striptérku ve zlatých bikinách zabije zombie - střih - vzápětí stává z podlahy oživlá v plavkách stříbrných...vtipný bylo i střílení golfových míčků, které při dopadu na zem dělaly zvuk ping-pongových). Někdo tady zmínil porno, ale o tom bych nemluvil - striptérky nikdy neukážou víc než prsa a to že jsou sexy z toho ještě nedělá porno :-) 5* nedám jenom proto, že film kromě začátku a konce téměř postrádal dějové zvraty (možná dokonce i děj jako takový), což mi ale vůbec nebránilo v tom, abych se skvěle bavil. Kdo má rád béčka by si tohle neměl nechat ujít. Mimochodem...zajímalo by mě jestli stálo víc zaplatit plat těm holkám nebo....zaplatit všechno ostatní :-) ()

igi B.

Nu, narozdíl od většiny blbučkých zombáren je tenhle film místy aspoň doopravdy vtipný a vedle notné dávky parodičnosti v sobě nese v narážkách i špetku té (nejen) politické satiry. Však kdo by taky měl rád všechny ty rodné Bushity, Jeba nevyjímaje, že... ;o] . . . A víc škoda slov, je to zkrátka jen a pouze průměrně vyvedená oddechoffka... Howgh. - - - - - (Poprvé viděno 31.5.2012 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 1628., komentáž na masáž zde jako svěstětřicátýpátý - 31.5.2012) ()

topi

Ze začátku mě to moc nebralo a měl jsem chut´ to vypnout, ale v průběhu děje se mě to celkem zalíbilo. Je to béčko jak prase, hrozní herci, trapný dialogy, přehnané vtipkování, některý hrozný počítačový efekty. Ovšem film obsahuje i pár velice dobře zvládnutých gore scén, které se střídají s už míň povedenými digitálními triky, které zas ale nejsou nejhorší. Nejvíc mě pobavila " střílecí " scéna, kdy jedna zombie striptérka si narve do pochvy kulečníkové koule a odstřeluje druhou zombici, haha, to byla fakt prdel. Anebo když peněz chamtivý šéf striptérskýho podniku (Freddy Krueger) dostane specialitu zombie striptérek - tanec na tváři. Fuj!! Není to špatnej film, takovej výplach, kterej ale nenudí. ()

darkrobyk

,,Jsme nejlepší! Žerem napalm, chčijem oheň!" Celovečerní klip s výbornou muzikou (např. Kazy, Vistalence, Roxy Saint...), pohlednými, vesměs silikonovými, kozatkami svíjejícími se u tyče a gejzíry krve. Zábavný film, který utíká hlavně díky hudbě a zombie scénám. Striptýzová nuda se změní v momentě, kdy jedna ze zombie tanečnic osloví diváka:,,Seš milej, snědla bych tě zaživa, pojď..." A krvavý tanec, stripteas a orgie mohou začít. Vtipný je souboj dvou konkurentek, začínající vaginální střelbou golfových míčků a kulečníkových koulí a končící odtrháváním svaloviny z celého těla.... Líbily se mi zpěvačka Roxy Saint představující goth tanečnici Lilith (nu, vypadala spíše jako Marylin Manson), ruská vysloužilá děva vzpomínající na vlast i Freddy bez masky. Tož:,,Ať jste štastni jako vešky...hmmm...tak blešky, no..." ()

• Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)