Arthur a Maltazardova pomsta

• Česko Arthur a Maltazardova pomsta (viac)

Artur (Freddie Highmore) má radosť, pretože dnes večer sa naposledy môže vrátiť do ríše Minimojov a stretnúť sa tam s princeznou Seleniou. Minimojovia na jeho počesť chystajú veľkú hostinu a princezná si na túto príležitosť pripravila šaty z ružových okvetných lístkov. Arturov otec (Robert Stanton) si ako naschvál vybral dlho očakávaný deň na to, aby oznámil skrátenie pobytu v babičkinom dome. A práve v okamihu, keď sú na odchode, vloží malý pavúk Arturovi do ruky zrnko ryže, na ktorom je napísané SOS. Niet pochýb o tom, že princezná Selenia je v nebezpečenstve. Artur neváha ani minútu a ponáhľa sa ju zachrániť, aj keď si to vyžaduje veľkú mieru improvizácie a rizika, pád po hlave, zrážku s Krobovou jeddnotkou zo Siedmich kráľovstiev, záchranu kože Betamech, boj s potkanmi, žabami a chlpatými pavúkmi... A to všetko preto, aby po príjazde do dedinky Minimojov zistil, že nikto z obyvateľov mu prosbu o pomoc neposlal. Kto teda vymyslel takú prefíkanú pascu? (TV JOJ)

KosiR_ksr

Už jednička - Arthur a Minimojové - nebyla ničím oslňujícím a dvojka je bohužel o něco horší. Jediné plus, které jsem oproti jedničce zaznamenal, je zlepšení kvality animace. Arthur a Maltazardova pomsta je zdlouhavým úvodem ke trojce, která by se bez něj velmi dobře dokázala obejít (volba dvoudílného pokračování zdá se mi poněkud nešťastná). ()

CrazymanM

Ach jo,oproti prvnímu filmu obrovský propad!Netvrdím,že Artur a Minimojové byl nějaký extra film,ale měl své kouzlo a originalitu.Tohle rádoby pokračování je velmi stupidní,jakoby narychlo udělané někde o přestávce jiného natáčení,jsem neskutečně zklamán a mám co dělat,abych nedal odpad!!!Bessone,styď se!!! ()

MM_Ramone

Prvú časť s názvom "Arthur a Minimojovia" som nevidel. Takže som vôbec netušil kto je Maltazard a za čo sa bude pomstiť. Ale to je v celku jedno. Celé sa mi to zdalo akési plytké, bez hlbšieho deja. Veselá, farebná zlátanina pre malé deti. Na túto povrchnú, nablískanú práznotu som už pri filmoch francúzkeho režiséra, scénaristu a producenta Luca Bessona zvyknutý. Ani táto jeho kombinácia hraného filmu s animovaným ma vôbec nebavila. Nesympatickí mi boli živí herci, ale ešte viacej tie ušaté, pehaté, strapaté animované postavičky. No a tak stupidný, odfláknutý záver som už dlho nevidel. ** ()

Herráček odpad!

Ehm... Cože..? Tohle byl snad jen nějakej neuvěřitelně dlouhej prequel, ne..? Vždyť se tam nestalo absolutně nic, co by stálo za zmínku... (Dobře, možná neony pod beruškou...) Za hodinu a půl jsme se vlastně dozvěděli, jak se Maltazard vrátil... A víc..? Není to málo? A navíc ten konec, kterej prostě naznačuje, že další část seriálu se odehraje zítra večer... Hej... to je moc... ()

jenik71

Vyloženě propadák to sice není. Tohle pokračování bych označil za zbytečně nastavovaný původní film Arthur a Minimojové, který byl opravdu o dost lepší a hlavně dějově pestřejší. Maltazardova pomsta balancuje v rozmezí 2-3 hvězdiček. V tomto případě musím být přísnější a své rozhodování tentokrát zaokrouhlím směrem dolů. ()