Ďáblův sluha

• USA Reaper
USA, (2007–2009), 21 h 54 min (Minutáž: 40–43 min)

Bret Harrison, Ray Wise, Tyler Labine, Missy Peregrym, Rick Gonzalez, Valarie Rae Miller, Nikki Reed, Kevin Smith, Jamie Kennedy, Henry Mah, Jessica Stroup (viac)

Sam je průměrný jedenadvacetiletý mladík, který pracuje (no spíš nepracuje) v supermarketu v Seattlu a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď, když oslavil 21. narozeniny, je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než nahánění uprchlých duší zpět do Pekla. Komediální seriál z pera Kevina Smithe z TV stanice ABC. (Looser)

s.e.p.p

Výborná oddychovka, která se strukturou dílů hodně podobá Chuckovi. Reaper je ale mnohem vtipnější a hrají zde sympatičtější herci, díky čemuž se dá podobnost jednotlivých dílů překousnout. Doufám ve třetí sérii... 80% + hvězdička navíc za Ďábla (Ray Wise) a Ninu ( Jenny Wade ), na kterou bych se mohl dívat pořád. ()

Segrestor

Bylo to opravdu zajímavé, komické, nápadité, dobrodružné a nakonec proč ne, i pekelně ostré. Tak vám to nějak pořád odcípalo a odcípalo, že jsem to přestal tak nějak sledovat a už ani nevidím důvod se k tomu nějak vracet. Už si vzpomínám, tenkrát to přebil seriál Chuck, kterého začali v té stejné době vysílat. Chuck, také prodavač s jistými netradičními problémy, vyhrál na celé čáře. ()

Djkoma

Seriál se slušným potenciálem, který v prvním díle extra těží ze schopností Kevina Smithe avšak později upadá do nezajímavého průměru a nepřekvapí ničím. Postavy nejsou špatné, ale působí nedodělaně a jen naťuknou své možnosti. Bohužel ani další díly nepřinesly nic úžasného a ke stereotypu se přidali tragicky béčkové (možná naschvál) triky bylo rozhodnuto. Pár diváků si Reapera určitě oblíbí, ale nebude z toho žádný extra hit a sledovanost v USA tomu napovídá. Divil bych se, kdyby vzniklo více sérií. ()

Jeremiah

Mám rád filmy a seriály, kde se nemusí až tak moc přemýšlet, keré neřeší jenom ty nejdůležitější životní a celosvětové problémy, ale kde se mohu od srdce zasmát a spolu s hlavnímy hrdiny přemýšlet nad nějakou tou skopičinou. A právě to pozitivní mě nabídl tento seriál, a já jsem mu za to vděčný. Po prvních 10 dílech hodnotím 4. Jooo, a Ray Wise je jako Ďábel naprosto dokonalý - dost mě připomíná naše V.I.P. spoluobčany v oblecích, které také nemám rád. ()

Superpero

Prostě zábavnej seriál, kterej opravdu nemá vyšší ambice, než jen pobavit na 40 minut. Herci jsou vybraný dobře a kromě lovení démonů mě baví i ty teenagerské problémy mezi Samem a Andi. Navíc ďábel je fakt skvěle zahranej (prezident z Red Alertu dvojky) a má perfektní hlášky a úsměv. Jak zde už někteří zmínili je tenhle seriál fakt hrozně podobnej seriálu Chuck, ale tady je míň akce. ()

• Epizoda 13: chlapci bydlí v bytě 508. 5+0+8=13. (kukentipla)