Reportérka Sadie Blakeová (Lucy Liu) se probouzí v márnici, aby zjistila, že se stala upírkou. Samozřejmě poněkud nedobrovolně, což ji pořádně naštve a rozhodne se, že nemrtvým, kteří za to mohou, pomůže k tomu, aby byli konečně dokonale mrtví. Můžete se tedy těšit na temný příběh upíří války se vším všudy. Zajímavostí je, že film byl natočen během pouhých 30 dní. (oficiálny text distribútora)

Jimmi

Dost velke sklamanie som prezil po dopozerani tohoto "hororu" Dost soms a nan tesil pretoze upirske filmy mam velmi rad ale toto bolo take nemastne neslane,take gicovite.Presne som vedel co bude nasledovat a vobec nicim ma dej nezaujal ani neprekvapil(a nie preto ze by som bol vestec).Slabe 2 hviezdy. ()

KatanaCZ

Řekl bych, že se Sebastian Gutierrez nudil a tak ho napadlo, co takhle zajet na měsíc někam na dovolenou a vzít sebou pár známých......vzal tedy Lucy Liu, Mansona atd. a hurá dovolená. Pak kdesi v zapadákově při táboráku a pití piva Duff ho napadlo trochu si filmařsky zablbnout a natočit za měsíc film, proč ne, pobavíme se, nebude nás to stát skoro nic a ještě možná vyděláme nějaký ty prachy.....a hurá, veselé video z dovolené je na světě....Kravina, bez děje, hrozně nudné, špatný scénář, většina herců působí komicky, upíři vůbec nepůsobí a nechovají se jako upíři. Jednu hvězdičku za Lucy Liu, která se snaží, ale výsledek je stejně jedno velké SHIT! ()

PetrPan2

To se takhle Lucy Liu jednoho dne probudí nahá v márnici a vzpomene si, že ji předchozí večer znásilnily, zabily a ještě z ní udělali upíra (uf, to musela bejt párty)... no a od tý doby se v celým filmu poflakuje buď nahá, polonahá anebo alespoň spoutaná... Suma sumárum blbé, ale celkem zábavné a díky Lucy i koukatelné béčko. ()

fmash

Jsou hérečky, které se mi líbí tak, že bych byl skoro schopen je nekriticky zbožňovat - a to už mám pubertu nějaký pátek za sebou. Lucy Liu mezi ně patří. Jediná scéna, kvůli které jsem nelitoval, že jsem se na tento film díval, však trvala pouhých několik vteřin, a to ještě kdo ví jestli to nebyla dublérka. Oběť: Lovec krve opravdu stojí za houby. ()

Deftie

Neviem, mne sa Lucy Liu ako upírka bažiaca po pomste páčila. Nebolo to síce nič svetoborné, ale ako oddychovka to bolo fajn. Najlepšia scéna: On: Ale ja mám priateľku. Ona: Každý máme svoje problémy.(a potom mňam, mňam). Plus jedna hviezdička celkovo za upírsku tému, asi je to nejaká moja úchylka, tieto filmy o nadprirodzených veciach. ()

• Film Oběť: Lovec krve má po novém sestřihu v zahraničním vydání stopáž přes dvě hodiny. (Rodriguez)
  • Celý film se odehrává v noci. (cariada)
  • Ve filmu není ani jednou vyřčeno slovo upír. (Holina)